Zepsuj marzenie
Cytat:Wybaczam.Cool
Ufff... Tongue

Który opanuje świat i Cię zabije. O.o
Dostanę akwarium i złotą rybkę. ^^ Ba... Nawet wodę i pokarm.
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
ale gdy będziesz je ustawiała na stojaku, to potkniesz się, przewrócisz akwarium, wylewająca się woda zaleje i zniszczy nowy parkiet, ba, przedostanie się do sąsiadów, złota rybka zdechnie w męczarniach, a Tobie szkło przetnie tętnicę udową i się wykrwawisz, zanim ktokolwiek zauważy.

wyreżyseruję oscarowy film
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
Wylejesz kawę na taśmę, sformatują Ci komputer, a Twoi wspólnicy dostaną amnezji.

Nauczę się rozmawiać z duchami.



Cytat:ale gdy będziesz je ustawiała na stojaku, to potkniesz się, przewrócisz akwarium, wylewająca się woda zaleje i zniszczy nowy parkiet, ba, przedostanie się do sąsiadów, złota rybka zdechnie w męczarniach, a Tobie szkło przetnie tętnicę udową i się wykrwawisz, zanim ktokolwiek zauważy.
Masz wyobraźnię Big Grin
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
ale zapomniałaś, że żyjesz w średniowiecznej Anglii i spalą Cię na stosie.

obrabuję bank. Bez świadków.


(25-12-2011, 17:01)Lexis napisał(a):
Cytat:ale gdy będziesz je ustawiała na stojaku, to potkniesz się, przewrócisz akwarium, wylewająca się woda zaleje i zniszczy nowy parkiet, ba, przedostanie się do sąsiadów, złota rybka zdechnie w męczarniach, a Tobie szkło przetnie tętnicę udową i się wykrwawisz, zanim ktokolwiek zauważy.
Masz wyobraźnię Big Grin

A co, w końcu jestem emerytowanym MG ^^
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
Po drodze do domu wpadniesz na staruszkę, która Cię obezwładni i odwiezie na posterunek policji. Nie udowodnią Ci winy (po drodze zgubisz pieniądze), ale ktoś zrobi zdjęcie jak obezwładnia Cię osiemdziesięcioletnia babcia i wrzuci je na Facebooka. Staniesz się pośmiewiskiem całego świata i umrzesz ze wstydu.

Przeżyję niezapomnianą przygodę, podczas której poznam miłość mojego życia. Big Grin



Cytat:ale zapomniałaś, że żyjesz w średniowiecznej Anglii i spalą Cię na stosie.
Chciałabym Tongue Chociaż spaliliby mnie na stosie nawet bez zdolności rozmawiania z duchami. Big GrinTongue
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
która nie odwzajemni Twojego uczucia, przeleci Cię, zostawi z brzuchem i już nigdy go nie odnajdziesz, bo pochodzi z plemienia Czukczów

wydestyluję sok z gumijagód






ps: Facebook szczerze mnie wali - nie mam tam konta - jestem wirtualnym trupem Tongue
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
który okaże się trujący.

Ktoś na górze okaże tyle łaski i obdarzy mnie sztuką samoobrony.



Cytat:ps: Facebook szczerze mnie wali - nie mam tam konta - jestem wirtualnym trupem Tongue
Ale jednak na forum jesteś Big Grin Więc aż taki trup to z Ciebie nie jest
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
i czerwono - białym krawatem

zdobędę złoty medal na olimpiadzie



Cytat:Ale jednak na forum jesteś Big Grin Więc aż taki trup to z Ciebie nie jest

Oj, jest: http://www.fantasy.dmkhost.net/gry_rpg/i...hp?nr=2585
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
Ale tylko w snach.

Wydam książkę.


Cytat: Cytat:Ale jednak na forum jesteś Big Grin Więc aż taki trup to z Ciebie nie jest


Oj, jest: http://www.fantasy.dmkhost.net/gry_rpg/i...hp?nr=2585

Czyżbym miała kontakt z wampirem? <ukłon>
Big Grin
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
o kuchni turkuci podjadków

kupię sobie konia


Cytat:Czyżbym miała kontakt z wampirem? <ukłon>

Wychowałam się na Wampirze Maskaradzie i Mrocznych wiekach, grałam w Requiem, gdy w Anglii dopiero co wyszedł, mój maturalny temat to "Motyw wampira w literaturze i filmie", posiadam całkiem sporą biblioteczkę na ten temat, przegrzebuję czasem antykwariaty w poszukiwaniu jakichś ciekawych mitologii i opracowań kulturowych, noszę ksywkę "Kapadocja" od kilku ładnych lat. no i najważniejsze: przebrnęłam przez niemiecki film Nosferatu - symfonia grozy... Nie, skądże znowu...Angel
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
Mały breeloczek za pięćdziesiąt groszy.

Poślubię szatana i będę rządziła piekłem.


Cytat:
Cytat:Cytat:Czyżbym miała kontakt z wampirem? <ukłon>


Wychowałam się na Wampirze Maskaradzie i Mrocznych wiekach, grałam w Requiem, gdy w Anglii dopiero co wyszedł, mój maturalny temat to "Motyw wampira w literaturze i filmie", posiadam całkiem sporą biblioteczkę na ten temat, przegrzebuję czasem antykwariaty w poszukiwaniu jakichś ciekawych mitologii i opracowań kulturowych, noszę ksywkę "Kapadocja" od kilku ładnych lat. no i najważniejsze: przebrnęłam przez niemiecki film Nosferatu - symfonia grozy... Nie, skądże znowu...Angel

E tam, myślałam o prawdziwym wampirze Tongue
Też mam niemałe rozeznanie w tych sprawach, ale wyszłam ze strefy filmów, legend i książek. Szukam wśród ludzi... Śmiesznie to brzmi, wiem... Ale mniejsza o to Big Grin
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
z kuchni

wytatuuję sobie smoka na plecach

(25-12-2011, 23:25)Lexis napisał(a): E tam, myślałam o prawdziwym wampirze Tongue
Też mam niemałe rozeznanie w tych sprawach, ale wyszłam ze strefy filmów, legend i książek. Szukam wśród ludzi... Śmiesznie to brzmi, wiem... Ale mniejsza o to Big Grin

Pierwsza i najważniejsza zasada rządząca wampirzą społecznością: Wampiry nie istnieją.
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
Okaże się, że masz uczulenie na tusz. Umrzesz.

Zdam maturę rozszerzoną z Angielskiego na sto procent. Big Grin


Cytat:Pierwsza i najważniejsza zasada rządząca wampirzą społecznością: Wampiry nie istnieją.
Gdybym miała zliczyć osoby, które w ciągu ostatnich kilku dni mi to powiedziały. Tongue
Ale dobra, podzielam tę opinię...
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
ale całej reszty nie

zagram w teatrze
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
Będziesz dublerką głazu numer sto trzynaście, który stoi za kurtyną. Tongue

Dowiodę, że można mi zaufać.
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości