Zepsuj marzenie
lecz po pijaku Ci nie wychodzi

Szary Prorok mieszka w moim terrarium
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
...Wujek Stachu Cięta Riposta nie zawiódł, zripostowałem Cie ostro słowem: jedz obważanka!

Jednak ciągle nie odcięli mi internetu...
Odpowiedz
bo namierzają Twoją piracką kolekcję filmów wpuszczaną do sieci

wyhoduję nową odmianę pomarańczy
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
...ale ona nie będzie nowa, Kubrick wyhodował ją pierwszy!

Zejdę z forum po ostatnim łyku, przysięgam...
Odpowiedz
i tak nie dotrzymasz

wytresuję smoka pod wierzch
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
a on pomyli Cię z kolacją

Zbuduję Imperium
There is no sacred place,
No perfect world,
Your head is home,
Freedom in your heart,
Be strong; take this chance,
Make your way; a better future comes.
Odpowiedz
z klocków lego

pokonam Khorne'a w pojedynku
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
ale przez pomyłkę

kupiłam sobie działkę(ogródek)

[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
ale spulchniając ziemię trafiłaś na trupa żony sąsiada

wynalazłam wehikuł czasu
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
Niestety pech chciał, że podczas testowania urządzenia zostałaś przeniesiona do czasów z okresu rewolucji francuskiej i razem z Maksymilianem Robespierre czekasz na wykonanie wyroku ... ostrze gilotyny błyszczy <gulp> Wink




Otrzymałam w spadku domek u wybrzeży Costa del Sol
Quod me non necaverit, certe confirmabit


Nie dajmy się zwariować. Nie mam doktoratu z filologii polskiej. Oceniam według własnego uznania...
wiersze, nigdy zaś Autora.
Odpowiedz
dwa dni później nieopodal doszło do katastrofy tankowca



dostałam w antykwariacie pierwsze wydanie Fausta za bezcen
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
z tym, że to komiks

dostanę plejkę trójkę
There is no sacred place,
No perfect world,
Your head is home,
Freedom in your heart,
Be strong; take this chance,
Make your way; a better future comes.
Odpowiedz
gdy już wyjdzie piątka

pojadę na koncert ulubionej kapeli
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
W międzyczasie go odwołują, nie masz gdzie przeczekać/przenocować, a powrotny pociąg/autobus dopiero za osiem godzin (plus spóźnienie), w związku z czym marzniesz w jakiejś poczekalni i łapiesz silne przeziębienie.

Wchodzi ustawa zakazująca trzymania uczniów dziesięć godzin w szkole
Odpowiedz
i nakazuje trzymać dwanaście

już nigdy więcej nie zrobię nic głupiego
There is no sacred place,
No perfect world,
Your head is home,
Freedom in your heart,
Be strong; take this chance,
Make your way; a better future comes.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości