Zepsuj marzenie
Którejś nocy banda chłopów zadźgała cię widłami.

Mam przed sobą pysznego, zimnego Heinekena :3
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
ale kot, wskakując na biurko, na którym stał, strącił go ogonem i rozlał po dywanie.

Kupiłam samochód
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
nie stać cię na benzynę


udało mi się
[Obrazek: sygnatka.png]
Odpowiedz
a potem się obudziłeś

dostałam piękne kolczyki
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
i tak umrzesz,

a ja nie Smile
"Umierając we własnych łożach, za wiele lat, będziecie chcieli zamienić te wszystkie dni, na jedną szansę, jedyną szansę, aby tu wrócić i powiedzieć naszym wrogom, że mogą odebrać nam życie, ale nigdy nie odbiorą nam naszej wolności!" William Wallace
Odpowiedz
ale będziesz żył marnie

mam kamień filozoficzny!
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
Snape ci go ukradnie.

Umiem śpiewać.
"KGB chciało go zabić, pozorując wypadek samochodowy, ale trafił kretyn na kretyna i nawet taśmy nie zniszczyli." - z "notatek naukowych" Mestari

Odpowiedz
Ale tylko w snach.

Udało mi się oszukać śmierć.
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
ale się zorientowała

znalazłam brakujące ogniwo
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
w lustrze nad ranem.

Jutro pokonam wszystkich przeciwników na zawodach.
Odpowiedz
na największego impotenta

założę nową, cudną sukienkę
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
Wpadniesz w błoto

Znajdę stówkę
There is no sacred place,
No perfect world,
Your head is home,
Freedom in your heart,
Be strong; take this chance,
Make your way; a better future comes.
Odpowiedz
z PRLu

mam urlop
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
ale zachorowałaś

otworzyłam sklep jubilerski
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
komornik wszystko zajął

zbudowałem sobie dom
There is no sacred place,
No perfect world,
Your head is home,
Freedom in your heart,
Be strong; take this chance,
Make your way; a better future comes.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości