Zepsuj marzenie
Owszem. I złamie ci to wszystkie kości.

Nie będę jadł zwierząt.
Odpowiedz
Zwierzeta beda jadly Ciebie.

Zaczne jesc warzywa

Odpowiedz
A one zaczną jeść Cię od środka. Przykre.

Znajdę playlistę idealną na podróż.
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
(15-07-2015, 21:54)Lexis napisał(a): A one zaczną jeść Cię od środka. Przykre.

Znajdę playlistę idealną na podróż.

Niestety wysiądzie ci odtwarzacz jak wyruszysz.

Ożenie się z piękną kobietą moich marzeń.
,,the last good bye, whne you will join me in tis river, R.I.P DIMM''

[Obrazek: tumblr_m9w66uw9Jr1r9huebo1_250.gif]
Odpowiedz
Już wyruszyłam, za późno Big GrinTongue

Kobieta twoich marzeń będzie miała wstydliwy sekrecik - od pasa w dół to mężczyzna!

Rozruszamy forum!
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
i tu cie zmartwie bo żenie sie z kobieta moich marzeń i zapewniam cie 100 procent geny damskie ^^

forum nie rozruszacie bo sie serwer popsuje
,,the last good bye, whne you will join me in tis river, R.I.P DIMM''

[Obrazek: tumblr_m9w66uw9Jr1r9huebo1_250.gif]
Odpowiedz
Co za marzenie, pff D:

Wujek Gorzki znajdzie lepszy serwer!

W Dublinie nie będzie jutro padać!
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
Będzie za to wiało tak, że urywa łeb. A padać zacznie pojutrze i będzie to mały potop.
Smile

Dostanę podwyżkę $$$ Big Grin
Odpowiedz
Podwyżkę, bo szefowa podzieliła się z Tobą chorobą weneryczną.

Kupię w końcu książkę ze zbiorami zadań z matematyki, której szukam od kilku miesięcy.
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
E to nie tak źle Smile Profit podwójny i tylko krótka kuracja antybiotykowa Big Grin Nie postarałaś się, Lexis Big Grin

Książkę owszem kupisz i dzięki niej fantastycznie pozdajesz egzaminy z matematyki, w tym również maturę. Ale upierdzielisz, ze wszystkich innych przedmiotów, nie pójdziesz na studia, stoczysz się i za kilka lat, gdzieś pod dworcem, wrzucę Ci 2 złote do kubeczka po wyżebranej kawie z automatu Smile

W Polsce zostanie zalegalizowane to co dobre, a nielegalne, podatki zostaną obniżone, a akcja Świecka Szkoła, której bardzo kibicuję odniesie sukces i państwo przestanie marnować 1,3 mld zł rocznie Angel
Odpowiedz
;___; dzięki, Okruszku, wygrałeś.

Niestety zaraz po tym zaleje nas fala emigrantów, której nikt nie będzie w stanie powstrzymać. Amerykanie całkowicie skupią się na poszukiwaniu planety, na którą mogliby wysłać tych ludzi. Rosjanie wykorzystają zamieszanie i zaatakują, powiększając dwukrotnie swoje terytoria. Wszyscy Polacy zostaną zamordowani w odwecie za zdjęcie pomnika.

Kupię dzisiaj paczkę dobrych żelków i całą zjem sama! Hyhyhy
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
Okruszek. Osobiście zrobię brzydkie kuku każdemu krzykaczowi ze Świeckiej Szkoły który się na mnie ze swoimi listami napatoczy. Po pierwsze w tym 1,3 mld rocznie jest pewien wkład mojej kasy, jak i znacznej katolickiej większości płacącej karnie podatki. Myślę więc, że mammy prawo tą kasą również rozporządzać. Ja zasuwałem za młodu po 4 kilosy zimą do salki katechetycznej, aż mi zadek odmarzał i tej przyjemności swojemu dziecięciu (gdybym je miał) bym nie życzył. Jeśli zaś rozmawiamy o życzeniach i rozporządzaniu kasą, to ja np. nie życzę sobie by z niej finansowano in vitro, które leczeniem jest tylko z nazwy.

Co zaś do psucia marzeń:

Okażą się samą paskudną Chińską chemią i dostaniesz od nich straszliwej biegunki.

W przyszłym roku pojadę wreszcie na odkładane przez wiele lat wakacje.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
Gorzki, kiedy Ty biegałeś te 4 km do salki katechetycznej na katechezę, zarówno lekcje religii jak i Kościół Katolicki ogólnie funkcjonowały nieco inaczej i nauczały nieco innych, lepszych rzeczy. Lekcje religii w liceum były jednym z kilku elementów, które zamordowały moją wiarę i potrzebę wyznawania jakiegokolwiek bóstwa. Znam dziesiątki osób religijnych i głęboko wierzących, które akcję Świecka Szkoła i inne tego typu popierają, bo dostrzegają, że gdzieś po drodze KK zgubił swoją misję. Więc nie rób nikomu brzydkiego kuku, bo nikt Ci niczego nie narzuca. W przeciwieństwie do tych, którzy obstają za "jedyną, słuszną opcją". Poza tym bądź spokojny. Ta inicjatywa, jak każda pochodząca bezpośrednio od obywateli trafi do śmieci po pierwszym czytaniu. A szkoda... To z resztą dyskusja do innego działu, więc kończę offtopic.

A wracając do tematu:

Pojedziesz na wakacje z biurem podróży, które splajtuje. Ukradną Ci bagaże, będziesz koczował tydzień na lotnisku, a gdy wreszcie wrócisz okaże się, że nie masz nawet co liczyć na odszkodowanie.



Nauczę się wstawać po pierwszym sygnale budzika i przestanę notorycznie się spóźniać.
Odpowiedz
Pfff. Nawet koczowanie na lotnisku może być w sumie fajnymi wakacjami dla kogoś kto nie był na wypoczynku defacto ze 20 lat Smile. Przynajmniej nie trują Ci nabiału że tu się popsuło, tam trzeba pojechać, a w wekend trzydniówka ze sceną.

co zaś do psucia marzeń:

Tyle, że budziki za sprawą cygańskiej klątwy zaczną Ci się notorycznie późnić Tongue
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
Cytat:Pfff. Nawet koczowanie na lotnisku może być w sumie fajnymi wakacjami dla kogoś kto nie był na wypoczynku defacto ze 20 lat Smile. Przynajmniej nie trują Ci nabiału że tu się popsuło, tam trzeba pojechać, a w wekend trzydniówka ze sceną.
Przykro niestety jeśli podczas koczowania na lotnisku personel wyśle Twoje bagaże na Ukrainę a sam padniesz ofiarą kieszonkowca Undecided

W ciągu dwóch dni zrozumiem ostatni dział z matematyki i w czwartek dostanę czwóreczkę ze sprawdzianu.
Rolleyes
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości