Wesołych Świąt
#1
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chciałbym życzyć wam miłych chwil z książką, kreatywnych przy pisaniu i ciepłych wśród rodziny. Niechaj Mikołaj przyniesie wam moc wspaniałych pomysłów na teksty Big Grin
"Starałem się tak żyć, abym w godzinie śmierci mógł się raczej cieszyć, niż lękać." rtm. Witold Pilecki
Odpowiedz
#2
Dołączam się do życzeń - Wesołych Świąt! Smile
Odpowiedz
#3
Ja też się dołączam i dziękuję Smile

Bogus, pierwsze życzenie już się spełniło - jak dorwałam się dziś do HP, to minęło pół godziny, a ja nie dość, że odpłynęłam, to zrobiłam prawie 100 stron! Wink
Komentując dzielę się osobistymi, subiektywnymi odczuciami, nie poczuwam się do znajomości prawdy absolutnej Wink

W cieniu
Nie ma
Czarne płaszcze

[Obrazek: Piecz1.jpg] 

Odpowiedz
#4
A więc mikołaj działa przed godzinami szczytu Big Grin HP oznacza Harry'ego Pottera?
"Starałem się tak żyć, abym w godzinie śmierci mógł się raczej cieszyć, niż lękać." rtm. Witold Pilecki
Odpowiedz
#5
Nie, to model drukarki Big Grin
Tylko co Kruczka drukowała na sto stronHuh

Wink

A tak na serio - który tom?
Odpowiedz
#6
Tak Bogus Wink
Hanzo Hanzo, dowcip Ci się wyostrza Tongue drukowałam nasze wspólne opowiadanie, wersja extended Tongue
Więzień Azkabanu, oczywiście po raz n-ty Wink nie mam pojęcia, po ile razy przeczytałam każdy tom w ciągu ostatniej dekady, serio. Po świętach będą Insygnia Śmierci... wreszcie się odważę...
Komentując dzielę się osobistymi, subiektywnymi odczuciami, nie poczuwam się do znajomości prawdy absolutnej Wink

W cieniu
Nie ma
Czarne płaszcze

[Obrazek: Piecz1.jpg] 

Odpowiedz
#7
(24-12-2013, 11:20)Kruk napisał(a): Hanzo Hanzo, dowcip Ci się wyostrza

Powiedziałbym raczej, że z roku na rok coraz bardziej czerstwieje. Wink

Żeby nie było offtopu - też parę razy czytałem. Fajne to nowe wydanie jest, takie niby bardziej dla dorosłych. Ale to starsze miał bardzo fajne obrazki przy rozdziałach i na okładkach. Klimatyczne. Smile
Odpowiedz
#8
Zdrowych, wesołych, spokojnych, pełnych ciepła, miłości i szczęścia Świąt Bożego Narodzenia.
Odpowiedz
#9
dziękuję Smile

no ja też życzę ciepłych i sutych świąt Smile
Odpowiedz
#10
Kruk, ja mam tak z Wiedźminem Big Grin Nie wytrzymam jak nie przeczytam raz na jakiś czas Big Grin
"Starałem się tak żyć, abym w godzinie śmierci mógł się raczej cieszyć, niż lękać." rtm. Witold Pilecki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości