Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urodziny
#16
Jezus, miriad, zamknij mordę zamiast wietrzyć teorie spiskowe. xD
Już naprawdę odchodzimy od tematu wiersza, a skupiamy się na kij wie czym.
Użytkowniczkę Insomnia lubię i szanuję, zwłaszcza jej twórczość, czemu dawałam świadectwo w moich komentarzach nieraz.
Tym razem, trochę może niesłusznie, wybuchłam, bo mam trochę dość obrażania się za nieprzychylne komentarze czy odbieranie ich poprzez plucie komuś w twarz; nie mówię, że w tym wypadku tak było, ale po prostu czasem daje się to zauważyć pod niektórymi utworami przeróżnych autorów.
O ile komentarz nie stanowi osobistej wycieczki czy osoba komentująca nie traktuje autora jak idiotę, to nie ma powodu, by się obrażać.
Taka ogólna refleksja na zakończenie dyskusji.
Miłego wieczoru.
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#17
a ktoś mówi, że jej nie szanujesz? z igły widły powstały.
Cytat:Jezus, miriad, zamknij mordę zamiast wietrzyć teorie spiskowe. xD
o ty ruda małpo Tongue nie podpinaj mnie pod pana jezusa, bo bedziemy się gniewac.
i nie teorie spiskowe, tylko prawdziwe intrygi masonerii. myslisz, że nie wiem dla kogo pracujesz? dowiem się gdzie mieszkasz i schowam ci pilota.
Odpowiedz
#18
Ja się nie obrażam Fanto Wink
Lapsus Calami

Licho nie śpi
Insomnia też

Lapsus Calami
Odpowiedz
#19
now, ja rozumiem, że można zapodać asocjację skowytu z dźwiękiem jaki wydaję dziecko, nie przepadam za takimi skrzeczącymi niemowlakami, zwłaszcza w samolotach, gdzie nie można od tego uciec, a power w słuchawkach nie zawsze daje radę, zależy od odległości od źródła jazgotu. Ale mnie się osobiście skowyt kojarzy się z ptakami, tu oczywiście wiadomo, że ptaki są dzikie. Idiom 'dziki skowyt' jest też powszechnie znany. I choć bym nawet chciał nagiąć płaszczyznę mojej wyobraźni to e e, skowyt z dzieckiem się nie zestawi. Zgadzam się z Fantą, jak coś wyje, nawet dziko, to nie jest to skowyt.
A co do reszty, zgadzam się z Chmurkiem, smutne. Przygnębiające, depresyjne, bliskie klimatowi, który przejawia Insomnia nie od dziś.
pozdrawiam Smile
ps. a co do przefilozofowanych komentarzy Miriada, zaczynających się od 'nie rozumiem' tudzież 'nie wiem o co chodzi', to był kiedyś taki myk z igłą od gramofonu przeskakującą na płycie winylowej... hmm, jak to się zwało? xDD
to be a struggling writer first you need to know how to struggle
Odpowiedz
#20
Nienawidzisz własnego imienia
mówisz, że w moich ustach
to dziecięcy krzyk.

Łączysz w jakiś sposób
małość
z moimi wyobrażeniami

A masz zaledwie osiemnaście lat.

Odejdę z pokorą
Jesteś dla mnie za młoda.
________________________________

Sorry, ale od pewnego czasu z wierszami dyskutuję tylko w ten sposób Big Grin
Kobieto, puchu marny! Ty...
Jesteś jak zdrowie! Ile cię trzeba cenić ten tylko się dowie,
kto cię stracił...
Dziś piękność Twoją widzę i opisuję, bo tęsknię po Tobie.
Odpowiedz
#21
Ciekawe Sheaim, inne spojrzanie, ale w sumie baardzo pasujące do wiersza.
Lapsus Calami

Licho nie śpi
Insomnia też

Lapsus Calami
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości