Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Toaleta
#1
nie zwyczajna
nie niezwykła
nie podobam się
mówią: zalecamy toaletę
mentalny kloszardzie

zmyję z głowy brud myśli
powytrząsam uszami marzenia
wyczeszę z włosów wszy wspomnień
ręcznikiem zetrę rysy twarzy
do społeczeństwa stanę się podobna
Odpowiedz
#2
Oddziel dwie części wizualnie, bo taki ciąg wywołuje niepotrzebną dezorientację. Po "mentalny kloszardzie" powinien być enterek, imho. Jest dobrze, w sumie. Podobają mi się wszy wspomnień, notabene sam w sobie dobry temat. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#3
fajny pomysł, fajna myśl, tylko wykonanie do poprawy. Twój tekst jest chaotyczny i tym samym "zamazany" w odbiorze. Popracuj spokojnie nad tym.



Pisz i komentuj.



Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
Dziękuję, księżniczko, Szachu.
Odpowiedz
#5
Z pierwszą płynę, w drugiej jakby za dużo zakrętów. W pierwszej jest taki minimalizm, który nadaje temu kawałkowi charakteru. W drugiej sens gubi się w plątaninie słów. Z niecierpliwością czekam na końcową wersję.

Pozdrawiam
-rr-
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#6
co by nie powielać wypowiedzi - zgadzam się z poprzednikami


coś w tym kwałku jest.


pozdrawiam,
kali
Rezygnuję z udzielania się na forum.
Wszystkim, którzy na to zasługują, wielkie dzięki za poświęcony czas i uwagę.
Odpowiedz
#7
Te dwie zwrotki zbyt się różnią między sobą jak dla mnie. Wiersz ma potencjał,ale trzeba go jeszcze dopracować.

Pozdrawiam
X

"mentalny kloszard" rox ; )
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#8
Spoko tradycyjnie bez zarzutu - miło się czyta.
Odpowiedz
#9
Mi zaś odpowiada cześć druga tego wiersza. Fajne metafory, ciekawie ujęta tematyka, czyta się lekko, a i całość utworu nie jest trudna w odbiorze. Lubię Smile
"Wymyśliłem sobie na to sposób, będę udawał głuchoniemego." Jerome David Salinger Buszujący w zbożu
Odpowiedz
#10
Dzięki
Odpowiedz
#11
toaleta jest spoko
Odpowiedz
#12
Słaba ta toaleta Nano nie koniecznie i nie do końca chyba w poezji bym chciał to postrzegać. Drażnienie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości