Via Appia - Forum

Pełna wersja: Toaleta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
nie zwyczajna
nie niezwykła
nie podobam się
mówią: zalecamy toaletę
mentalny kloszardzie

zmyję z głowy brud myśli
powytrząsam uszami marzenia
wyczeszę z włosów wszy wspomnień
ręcznikiem zetrę rysy twarzy
do społeczeństwa stanę się podobna
Oddziel dwie części wizualnie, bo taki ciąg wywołuje niepotrzebną dezorientację. Po "mentalny kloszardzie" powinien być enterek, imho. Jest dobrze, w sumie. Podobają mi się wszy wspomnień, notabene sam w sobie dobry temat. Pozdrawiam.
fajny pomysł, fajna myśl, tylko wykonanie do poprawy. Twój tekst jest chaotyczny i tym samym "zamazany" w odbiorze. Popracuj spokojnie nad tym.



Pisz i komentuj.



Pozdrawiam.
Dziękuję, księżniczko, Szachu.
Z pierwszą płynę, w drugiej jakby za dużo zakrętów. W pierwszej jest taki minimalizm, który nadaje temu kawałkowi charakteru. W drugiej sens gubi się w plątaninie słów. Z niecierpliwością czekam na końcową wersję.

Pozdrawiam
-rr-
co by nie powielać wypowiedzi - zgadzam się z poprzednikami


coś w tym kwałku jest.


pozdrawiam,
kali
Te dwie zwrotki zbyt się różnią między sobą jak dla mnie. Wiersz ma potencjał,ale trzeba go jeszcze dopracować.

Pozdrawiam
X

"mentalny kloszard" rox ; )
Spoko tradycyjnie bez zarzutu - miło się czyta.
Mi zaś odpowiada cześć druga tego wiersza. Fajne metafory, ciekawie ujęta tematyka, czyta się lekko, a i całość utworu nie jest trudna w odbiorze. Lubię Smile
Dzięki
toaleta jest spoko
Słaba ta toaleta Nano nie koniecznie i nie do końca chyba w poezji bym chciał to postrzegać. Drażnienie?