Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Science fiction po polsku 2
#1
[Obrazek: sciene-fiction-po-polsku-konkurs.jpg]

Konkurs trwa do 16 czerwca 2013 r.


Opis


Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Paperback.

Konkurs ma charakter otwarty.

Na konkurs należy przesyłać opowiadania sciene fiction.
Objętość tekstu nie może przekraczać 50 tysięcy znaków ze spacjami.
Opowiadania zgłaszane do konkursu nie mogą być wcześniej publikowane.



Nagrody
Nagrodą będzie publikacja opowiadania w antologii „Sciene fiction po polsku 2”.
Antologia zostanie wydana nakładem wydawnictwa Paperback na przełomie 2013/2014.

Zgłaszanie prac
Prace konkursowe należy przesyłać e-mailem na adres podany w regulaminie konkursu.

Opłaty
Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne.

[Obrazek: sf-po-polsku.jpg]

źródło:
http://www.aktualnekonkursy.pl/konkursy-...-2013.html

Regulamin konkursu literackiego na opowiadanie fantastyczne
„Science fiction po polsku 2”

Konkurs organizowany jest przez wydawnictwo Paperback.

1. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Paperback
2. Konkurs rozpoczyna się 16 stycznia 2013 r. i trwać będzie do 16 czerwca 2013 r.
3. Tematyka prac dotyczy szeroko pojętej fantastyki naukowej.

Warunki uczestnictwa w konkursie

1. Opowiadania konkursowe naleŜy przesłać w postaci elektronicznej na adres mailowy
debiuty@poczta.fm w formacie *rtf lub *doc z dopiskiem „Antologia konkurs”.
2. Opowiadania nadesłane na konkurs muszą być pracami własnymi, napisanymi w języku
polskim, wcześniej niepublikowanymi.
3. Objętość opowiadania nie powinna przekraczać 50 tys. znaków.
4. Autor wysyłając opowiadanie oświadcza, Ŝe przysługuje mu prawo majątkowe i osobiste
do nadsyłanego utworu.
5. Uczestnik konkursu powinien wraz z nadesłanym opowiadaniem przesłać w mailu swoje
dane: imię i nazwisko, adres oraz telefon. Dane te będą słuŜyć do kontaktu organizatora z
uczestnikiem konkursu. Prace nie podpisane, anonimowe nie będą zakwalifikowane do
konkursu.
6. Naruszenie przez uczestnika konkursu któregokolwiek z warunków konkursu oznaczać
będzie nie zakwalifikowanie utworu do konkursu lub utratę prawa do nagrody (publikacji w
antologii).

Wyniki konkursu i nagrody

1. Jury powołane przez organizatora, spośród nadesłanych opowiadań wyłoni laureatów
konkursu.
2. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi poprzez zamieszczenie na stronie internetowej
http://www.paperback.com.pl informacji o rozstrzygnięciu konkursu, zawierającej tytuły
nagrodzonych opowiadań oraz imiona i nazwiska zwycięzców.
3. Ilość nagród (publikacji w antologii) będzie ustalona przez organizatora i podana do
wiadomości po 16 czerwca 2013.
4. Jury ma równieŜ prawo do nieprzyznania nagród.
5. Organizator nie recenzuje prac, które zostaną nadesłane na konkurs.
6. Decyzja jury, co do wskazania laureatów konkursu oraz przyznania im nagród jest
ostateczna.

Postanowienia końcowe

1. Nadsyłając pracę na konkurs, uczestnik zgadza się na niezbędne poprawki redaktorskie w
tekście oraz na publikację nagrodzonego opowiadania w antologii wydawanej przez
wydawnictwo Paperback.
2. Autorzy zgadzają się na publikowanie zwycięskich opowiadań na wszelkich polach

http://www.paperback.strefa.pl/index.html
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#2
Wchodzę w to.Smile Pół roku to sporo czasu na napisanie opka, a antologia zapowiada się ciekawie.

A Wy?Smile
Odpowiedz
#3
Też wchodzę, trzeba w końcu coś osiągnąć na tym literacki poletku Big Grin Oby Big Grin Trzymam kciuki, Hanzo Wink
Lovercraft

"Każda godzi­na ra­ni, os­tatnia zabija."
Odpowiedz
#4
a niech tam, chłopaki, do czerwca może i ja się wyrobię Wink Chociaż w życiu SF nie pisałam Tongue
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#5
A co mi tam. Stwierdziłem, że się też spróbuję. Oderwę się na chwilę od książki Smile
Odpowiedz
#6
Chyba nawet i ja się skuszę... Dawno już niczego nie napisałem Smile
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#7
Mocna ekipa się zbiera. Możemy sobie poczytać nawzajem przed wysłaniem na konkurs i podyskutować. Co Wy na to, taki zmasowany atak VA na ten konkurs?Big Grin
Odpowiedz
#8
(29-01-2013, 11:54)Hanzo napisał(a): Mocna ekipa się zbiera. Możemy sobie poczytać nawzajem przed wysłaniem na konkurs i podyskutować. Co Wy na to, taki zmasowany atak VA na ten konkurs?Big Grin

yep. To jak wszyscy to i ja może spróbuję, a co Big Grin (to nic, że nikt tu nigdy mojego opowiadania nie widział Tongue)
Odpowiedz
#9
Jak nie wyjdzie żadnemu z nas, to zawsze może być niezły wstęp do fantastycznej Antologii VA, którą mógłbym poprowadzić i technicznie, i organizacyjnie (Jakby orkowie zaaprobowali) Tongue

Ale omawianie w szerszym gronie własnych opowiadań odpada jak dla mnie (przynajmniej przed konkursem) Big Grin
Odpowiedz
#10
A co mi tam, też się piszę Big Grin

najlepiej poróbmy sobie nawzajem korektę, żeby zwiększyć nasze szanse Tongue
Odpowiedz
#11
ja też się na to piszę, bo dlaczego nie? Big Grin
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#12
Ale tu ruch... To moze ja też cos napiszę ;P
Co prawda nie popełniłem żadnego tekstu (nie licząc sprawozdań technicznych) chyba juz od 2 lat co najmniej. Tongue
Odpowiedz
#13
Wszyscy!! Całe forum! Zróbmy to! Big Grin Masowe pw, "Forum startuje w konkursie! Dołącz!" Big Grin


Big Grin// kapadocja
Odpowiedz
#14
Widzę ładnie im frekwencje podbijemy Big Grin
Lovercraft

"Każda godzi­na ra­ni, os­tatnia zabija."
Odpowiedz
#15
A niech mają Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości