Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwód
#16
Cytat:Moim zdaniem tylko te siedem lat to chyba za dużo (mówię to odnośnie fragmentu przed punktem zwrotnym), bo mało kto czekałby aż tyle na małżeństwo.

Uśmiałam się Smile

Cytat:dlaczego za długo? Przecież to oczekiwanie na rozwód (po siedmioletnim małżeńskim kontrakcie), a nie na małżeństwo.

Koledze chyba chodziło o to, że na początku czytania, nie znając puenty, myślimy, że chodzi o okres narzeczeństwa. I to on się jemu wydaje za długi.
Odpowiedz
#17
A jużem myślała, że cosik niejasnego się wkradło. Smile
Odpowiedz
#18
(15-12-2015, 16:31)czarownica napisał(a):
Cytat:Moim zdaniem tylko te siedem lat to chyba za dużo (mówię to odnośnie fragmentu przed punktem zwrotnym), bo mało kto czekałby aż tyle na małżeństwo.

Uśmiałam się Smile

Zwłaszcza, że w dzisiejszych realiach jest jak jest. Plus sam fakt istnienia "kontraktu" małżeńskiego.
Odpowiedz
#19
Rzecz w tym, że mieszczę się w tej małej grupce dziwnych ludzi Wink
Odpowiedz
#20
Czarownico, ja nie na temat... ale gdzie podziałaś to zdjęcie z poprzedniego awatara? Podobało mi się, widać było więcej niż cechy fizyczne. A poza tym, zmysłowe bardzo. Pasowało na awatar. Smile
Odpowiedz
#21
(15-12-2015, 22:23)Tjereszkowa napisał(a): Czarownico, ja nie na temat... ale gdzie podziałaś to zdjęcie z poprzedniego awatara? Podobało mi się, widać było więcej niż cechy fizyczne. A poza tym, zmysłowe bardzo. Pasowało na awatar. Smile

Kochana Sowo, zdjęcie wrzuciłam w ramach powiedzmy happeningu, tak jakoś spontanicznie, ale chyba nie lubię się tak wystawiać na widok publiczny na długo Wink
A co jeszcze poza cechami fizycznymi było widać, jeśli można zapytać, bo ciekawość mnie zjada? Big Grin
Heart
Odpowiedz
#22
No to na PW, z wymuszeniem obietnicy, że się odniesiesz do moich spostrzeżeń. Rolleyes
Odpowiedz
#23
Ja też kchciem PW od Sowy. Angel
Antonia? - 35 lat i 60 kilogramów czystej skromności. Angel
Odpowiedz
#24
Antonio, od Ciebie mam cały kalejdoskop sprzeczności... nijak nie wiem jak ugryźć Rolleyes
Odpowiedz
#25
To pogadajmy na PW, to się dowiesz, co i jak. Heart
Antonia? - 35 lat i 60 kilogramów czystej skromności. Angel
Odpowiedz
#26
Dodałam ścieżkę dźwiękową dla klimatu Smile
https://www.youtube.com/watch?v=G7wfNS27TdM
Odpowiedz
#27
Dobry pomysł z połączeniem tekstu i muzyki. Może kiedyś go wykorzystam.

Bardzo smutny utwór Sad
Odpowiedz
#28
Cytat:Bardzo smutny utwór Sad
Ale piękny, jak całe Requiem zresztą...
Odpowiedz
#29
Takiego zakończenia się nie spodziewałam, przez krótki moment aż miałam wrażenie, że czegoś po prostu nie zrozumiałam. Bardzo fajnie przedstawienie nowej drogi życia jako czegoś innego, niż typowych lat po ślubie.
Warsztatowo świetnie, nie wyrzuciłabym ani jednego słowa.
Pozdrawiam
Angel
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#30
Wielkie dzięki, Lexis Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości