Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rakopajęczyca
#16
Jestem zachwycony. Pomimo kilku niezgrabności naprawdę dobry tekst. Tworzysz świetne porównania, a ogólna metafora trafia do mnie bez ale. Będę musiał przeczytać coś więcej spod twojej dłoni. Który twój tekst jest najświeższy?
[Obrazek: Piecz1.jpg]
"Z ludźmi żyj, jakby widziany przez Boga. Z Bogiem rozmawiaj, jakby słyszany przez ludzi".
Lucjusz Anneusz Seneka
Odpowiedz
#17
Jej, myslalam ze juz moje rzeczy tak sie wkomponowaly w krajobraz, ze nikt ich nie rusza a tu... dziekuje Smile Ostatnia moja rzecz to miniaturka "Gorsza", no i w witrynce Gildii pisarzy wkrotce pojawi sie "Odbitka".
Komentując dzielę się osobistymi, subiektywnymi odczuciami, nie poczuwam się do znajomości prawdy absolutnej Wink

W cieniu
Nie ma
Czarne płaszcze

[Obrazek: Piecz1.jpg] 

Odpowiedz
#18
"Rak i pająk" to już nie to samo... "Rakopajęczyca" jest oryginalna i świetnie pasuje do tekstu, więc moim skromnym zdaniem: nie musisz zmieniać Smile
Ani czas, ani mądrość nie zmieniają człowieka – bo odmienić istotę ludzką zdolna jest wyłącznie miłość. ~Paulo Coelho



Jeżeli potrzebujesz kogoś, kto przeczyta Twój tekst i podzieli się spostrzeżeniami - pisz na PW. Na pewno odpiszę.
Odpowiedz
#19
Proszę o wybaczenie. Undecided
Czegoś to nie rozumiem. Huh
Czy to jest wersja poprawiona, nowa? Inna od tej z przed roku? Cool
Więc czy to jest, kwalifikuje się do TM czy raczej do TR (Temat Roku)
Może palnie mnie ktoś w ten głupi baniak i wyjaśni.
[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#20
Starysto, jam nowy i to co sprzed roku, także dla mnie nowe. Cieszyć się tylko, że niektórzy sięgają tak głęboko, aby odkopać stare teksty. A zachwyt nie ulega przedawnieniu.
[Obrazek: Piecz1.jpg]
"Z ludźmi żyj, jakby widziany przez Boga. Z Bogiem rozmawiaj, jakby słyszany przez ludzi".
Lucjusz Anneusz Seneka
Odpowiedz
#21
Starysto drogi, to jest wersja jedna jedyna, innej nie posiadam Wink
Do TM kwalifikuja sie teksty wstawione w danym miesiacu, wlicza sie do tego jeszcze pare dni starego miesiaca, jakos tak.
Dziekuje Wam za opinie Smile
Komentując dzielę się osobistymi, subiektywnymi odczuciami, nie poczuwam się do znajomości prawdy absolutnej Wink

W cieniu
Nie ma
Czarne płaszcze

[Obrazek: Piecz1.jpg] 

Odpowiedz
#22
(11-08-2012, 16:26)maciekbuk napisał(a): Starysto, jam nowy i to co sprzed roku, także dla mnie nowe. Cieszyć się tylko, że niektórzy sięgają tak głęboko, aby odkopać stare teksty. A zachwyt nie ulega przedawnieniu.

Zachwyt w ogóle nie podlega niczemu, jest to nasze, i tylko nasze doznanie.
A nawet rozkosz. Czasami zgryzota. Big Grin
Tu jednak (tak mi się wydaje)powinny być teksty z danego miesiąca, nowe, i nie koniecznie młodych talentów. To jest w pewnym sensie konkurs. No konkurs wysyłamy teksty nowe, premiery.
Do tekstu roku.
Maciek ja czytam wszystko co mi wpadnie w łapy, nawet stara Trybunę Ludu.
Jeżeli się mylę to bardzo przepraszam. Jednak proszę o wykładnię. Regulamin mówi raczej o tym bardzo enigmatycznie, chociaż wspomina w pkt.
5. Aby żaden tekst nie powtórzył się w tym wyróżnieniu, zostaje założony odpowiedni wątek w Konkursach, w którym wszystkie zwycięskie prace będą umieszczane (tytuły + autorzy + linki) z opisem kiedy był taki tekst wyróżniony.



[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#23
Teraz to ja nie kumamHuh Jaki konkurs? I jaka wygrana? Ja na tekst trafiłem w nowych postach.
[Obrazek: Piecz1.jpg]
"Z ludźmi żyj, jakby widziany przez Boga. Z Bogiem rozmawiaj, jakby słyszany przez ludzi".
Lucjusz Anneusz Seneka
Odpowiedz
#24
Właśnie - w nowych postach, nie wątkach.

I tak się zastanawiam, czy ten temat odnośnie daty publikacji tekstu, to nie do trybunału? Przydałoby się to jakoś ustalić, bo wszelkie regulaminy, jak wszystko, można interpetować na wiele sposobów, a przydałoby się, gdyby jednak nasz był jasny.

A, i tak, zachwyt jest. Według mnie zasłużony.

Pozdrawiam!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości