Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rada
#1
pamiętaj żeby on nie był Kubą Szymonem Kacprem Filipem
bo gdy znowu to zrobi
jak to on
ciebie opuszczoną
zewsząd
serce rozdzierać będzie
dźwięk jego imienia

ocena: 1/10 (Kheira)
Natasza 1/10

#2
Cóż, rada niewątpliwie dobra, z tym, że w pierwszej chwili nieco mnie rozbawiła. Pochwalam oszczędność i chciałoby się na tym skończyć ten komentarz.
Jednak ani temat, ani sposób, w jaki go tutaj prezentujesz (proszę bez argumentów, że to nie matura) nie jest dla mnie w żaden sposób interesujący, poruszający, oryginalny. Pracuj dalej, autorze.
#3
Ja niestety powiem więcej - temat jest deczko banalny. I w takiż sposób przedstawiony.

Trochę budowę bym zmienił, tzn. pierwszy wers. Rozdzielić na dwa, imiona przenieść niżej i zmienić na "nie był on" - tak, moim zdaniem, byłoby znacznie lepiej.

Nie trafił do mnie ten utwór.
#4
Wersy sprawiają wrażenie wymieszanych tak, jakby kolejność była przypadkowa.
Mimo banalności, podoba mi się. Nie jest to oczywiście jakiś mega wspaniały wiersz, który zasługuje na 4/5, ale coś w nim jest. Chyba to, że uśmiechnęłam się czytając go, sprawiło, że nie potrafię go skreślić.
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
#5
Fatalne!
Nie wiem, jak można w ten sposób pisać WIERSZ.
Osobliwe, by nie rzec, słabe.
I pokraczne bardzo.

Mike, zmień ton swoich wypowiedzi na mniej obraźliwy i zacznij wreszcie uzasadniać swoje opinie, taka moja DOBRA rada. Pozdrawiam///księżniczka
#6
Takie średnie.
Pomysł dobry,ale gorzej z wykonaniem.
I trochę za mało liryki w tym wierszu jak dla mnie.

3/5

Pozdrawiam
X
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
#7
Nie zrozumiałam (może za dużo matmy dziś).
Chaotyczny utwór, mało w nim jakiegokolwiek przekazu. Ty zapewne wiesz, o co chodzi - ze mną gorzej Wink
Fajnie by było, gdyby popracować nad tym wierszem: przede wszystkim sformułować go inaczej, trochę "rozjaśnić".
"KGB chciało go zabić, pozorując wypadek samochodowy, ale trafił kretyn na kretyna i nawet taśmy nie zniszczyli." - z "notatek naukowych" Mestari



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości