Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podpalę wasze serca!
#16
Hej, n razie przeczytałem pierwszy kawałek. Bardzo mi się podoba. Ja nie będę oceniał, bo pewnie zrobą to lepie inni, ja będę zwykłym czytelnikiem. A więc, wciągnęło mnie od samego początku, ogólnie tutuł ciekawy, sam zachęca do wejrzenia i przeczytania trochę. Rozbawił mnie karp, czytając bardzo dobrze wszystko sobie wyobrażałem, styl jak najbardziej mi odpowiada. Przeczytam później resztę i napiszę kometarz.. Ale jak na razie super!
Odpowiedz
#17
Dejmones,



wielkie dzięki za odwiedziny. Zatem czekam na komentarz.



Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#18
Ok, więc jestem już "po". bardzo fajnie piszesz, podoba mi się styl, facet sprawia wrażenie mojego najlepszego koleżki, który zwierza się ze swojego życia. Pięknie! Czasami miałem wrażenie że czytam Barbarę Radziwiłłównę z Jaworzna Szczkowej - Witkowskiego. Też tam jest taki cwaniaczek, hehe. Czyta sę bardzo dobrze, człowiek chce więcej i więcej. Jak dla mnie to bardzo dobre co piszesz, gdybym miał wydawnictwo to pewnie łapałbym takie talenty jaki posiadasz ty i wydał bym tę książkę, pod warunkiem, że do końca nie okaże się gniotem. Czekam na kolejne części, o ile są, jestem twoim fanem! Wiesz każdy lubi coś innego i właśnie do mnie trafiłeś tym co tu zamieściłeś.
Odpowiedz
#19
Dejmones,



ogromne dzięki za komentarz.




PS. to są fragmenty z wydanej już książki (na platformie rw2010.pl). Jeśli masz ochotę, to rzuć okiem na promocję tego wydawnictwa w dziale "Nowości" (wątek - "E-booki na wakacje...). Jeśli się tam zalogujesz do końca sierpnia, możesz nabyć książkę (de facto) za darmo.



Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#20
Dzieki za info, już się rejestruję. Jutro napiszę do kumpla z PL żeby mi tę ksiażkę kupił i przesłał na email. Muszę to mieć! Jak to wreszcie dorwę i jak przeczytam, to dam znać...
Odpowiedz
#21
Dobra, zakupilem e-booka. Juz czytam... ale jazda.
Odpowiedz
#22
Dejmones,



wielkie dzięki za komentarz.



Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#23
Ze wszystkich trzech umieszczonych części; trzecia podoba mi się najmniej - to chyba przez ten pomysł nauki jazdy rowerem po tatusiu :O. Czekam na ciąg historii o VD.
Mam tylko jedną uwagę - raziły mnie zwroty "moi drodzy", "moi mili".
No ale to takie tylko moje odczuicie...
Można bez zbytniego polotu tak pisać, że trzeba by bardzo wiele polotu, aby to zrozumieć.
G.CH.Lichtenberg
Odpowiedz
#24
Jeżeli chodzi o mnie to nic mnie w całości nie raziło, zwrot :moi mili: itd, to po prostu pasuje, przecież on opowiada nam swoją historię, więc czemu nie ma zwracać się do czytalnika w ten sposób.Kupiłe, prczeczytałem. Szach-Mat - jesteś genialny! Książkę czyta się szybko, jest wciągająca. Nazwa ksiażki zwraca na siebie uwagę, Szrama jest rewelacyjny. Najbardziej się pośmiałem w rozdziale... no to ci napiszę na mejla dzisiaj, hehe.
Mam tylko jedną prośbę, wrzuć pozostałe twoje książki do kupienia w postaci ebook, na pewno kupię. Chcę je mieć. Jak już pisałem, stałem się Twoim niecierpliwym fanem. Piszesz cos nowego? Pozdrawiam.
Odpowiedz
#25
Kira,


dzięki za komentarz. Dalszego ciągu już nie będzie (ale zapraszam do lektury całości - książki). Te wyrażenia (moi mili itd.)... no, wiesz, tak wyszło przy pisaniu. Myślałem o skreśleniach, ale ostatecznie zostawiłem to.



Dejmones,


ogromne dzięki za tak wspaniałe słowa. Aż chce się pisać dalej! Moje książki są na stronie w necie (wystarczy kliknąć www na moim poście). Za chwilę będzie nowa strona, ze wszystkimi namiarami i fragmentami do poczytania.




Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#26
Witaj!
Zachęcony tytułem oraz autorem zasiadłem do czytania mając nadzieję na świetny tekst. Przeczytałem pierwszy fragment i nie zawiodłem się, bo tekst rzeczywiście jest bardzo dobrze napisany, a pomysł niezwykle oryginalny. Jednak tylko napisany, bo fabuła kompletnie do mnie nie trafia. Nie chodzi o to, że jest zła, tylko po prostu nie moje klimaty. Dlatego też, na razie pozostanę przy Twoich miniaturkach Smile

Pozdrawiam i weny życzę Wink
-Czuję się mniej więcej tak, jak ktoś, kto bujał w obłokach i nagle spadł.
-Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


Kłapouchy

Moje teksty:

Jestem...<klik>
Nadzieja<klik>
Zapał<klik>




Odpowiedz
#27
Kłapouchy,



wielkie dzięki za komentarz.




Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#28
Będę lakoniczny, napiszę tylko ogólnie... Człowieku! Tego nie da się czytać! A wiesz, dlaczego? Bo cały czas łzy śmiechu rozmazują obraz! Sypiesz takimi tekstami i nieraz 'ciętymi' ripostami, że mam szczęście, że leżę, gdy to czytam, bo i tak padłbym:-D!
Odpowiedz
#29
Szach-mat

Wydobądź ten utwór proszę. (zdaje się, że to kwestia techniczna)
Gdyby Ci się chciało - edytuj i wklej w nowym poście wszystko razem (a może masz kolejne części?).

Warto to czytać, to nie jest "kurzołapka".

Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz
#30
kubutek28,


dzięki za komentarz.


...


Natasza,


wielkie dzięki za docenienie mozolnej pracy twórczej!


PS. Mój tekst był w dziale Obyczajowe/Psychologiczne, gdyż jest powieścią. Nie wiem dlaczego wyleciał z Inka. Jeśli może wrócić na swoje miejsce, byłoby super. Ja, niestety, nie posiadam zdolności (oraz umiejętności) przenoszenia tekstów między działami.


Pozdrawiam serdecznie.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości