Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parafrazując Staffa
#31
No, dobra, ale jednak dżudżu było najładniesze w pieszczotliwości i jako rozczulanka : Big Grin tylko kwestia istotna, to było podporządkowanie się czasowniowi--- dla  wlaściwej odmiany, ale ... oki... idę... pozdrawiam
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#32
To moje imię z bierzmowania.
Odpowiedz
#33
Dżudżu?
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#34
A wyglądam na babę?
Odpowiedz
#35
Piękne te Twoje dżudże, Minilisku Smile
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#36
Wróciłem, widzę zmiany. I to na sposób jaki lubię. Ot, tyle sugestii, a Autorka i tak po swojemu i to w sposób nadal uroczy. Bardzo lubię, gdy ktoś z czterech, pięciu (itd- )rozwiązań wybiera po swojemu, znalezione - siedemdziesiąte dziewiąte  Cool Big Grin Tongue Naprawdę cenię to, zwłóaszcza, że z natury jestem ekspansywny- czasem jednak czyniąc to z przekorą, ot, ma być poi mojemu (jak zawsze! i wszyscy mi bliscy wiedzą, że taką postawę reprezentuję, uparcie), ale też bywa nierzadko, że właśnie taki cudzy- jeśli nie upór, to zdecydowanie- , wybrania, po wysłuchaniu, własnej--- poniekąd zaskakującej w finale drogi, to coś, co mnie po prostu przyciąga, ujmuje, a przede wszystkim budzi mój  niekłamany szacunek. Bo, niestety, mam tę wadę, że moze przyznaję się czasami do błędu, ale  jeśłi korzystam z cudzych podpowiedzi, albo z nich wyciągam własną wypadkową, to ... bardzo rzadko mówię o tym "podpowiadaczom", albo baaaaaaaaaaaaaaaaardzo po czasie... No, mój niepo-kornik-kornik musi w drewnianym łbie trochę pomieszkać, pożywić się, aby... doszło do skutku... w tym wypadku; uznanie cudzych porad i zastosowanie ich. No, czasamio wręcz parafrazuję znane powiedzonkio o piekle, że jest wybrukowane DOBRYMI RADMI i się potem pieklę, jak przystało na choleryka, zmieszanego z pasjonatem (taki granat w ręce, gdzie dawno zawleczkę czort wyjął  i zabrał do kolekcji) . Ok.... tu jestem rozczulony, bezbronny, a przy tym- pod wrażeniem Twojego podejścia do cudzych opinii i rzecz jasna samego wiersza, udanej parafrazy. . 5/5- tylko, niestety, a  chciałbym więcej, tylko  skali brakło...
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#37
Dziękuję za tyle miłych słów .Najpierw chciałam wyrzucić dżudże bo nijak mi i nikomu innemu nie pasowały do wersu ,a potem po tylu podpowiedziach umieściłam je po swojemu w tym niefortunnym 5wersie .Cieszę się ,że się spodobało
Odpowiedz
#38
No i ode mnie też 5/5 Smile
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#39
dziękuje serdecznie szanownym poetom za wsparcie
Odpowiedz
#40
(08-02-2018, 08:32)Wiewióra napisał(a): dziękuje  serdecznie szanownym poetom za wsparcie

Na poetów zawsze możesz liczyć.
I na prozaiczną Mirandę też Smile
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#41
Podnoszę ku przypomnieniu, bo utwór z wszech miar tego godzien. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości