Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oko ofiary
#16
(16-06-2011, 16:26)strawygirl napisał(a):
Cytat:Wieziony w bagażniku, w foliowym worku

Tak jak już ktoś wyżej wspomniał - gdybyś bardziej rozbudował, mogłoby wyjść coś zaprawdę fajnego, bo póki co, u mnie wywołuje tylko uśmiech przy ostatnim zdaniu.

Dokładnie takie było moje zamierzenie Smile Gdybym chciał się bardziej na ten temat rozpisać na pewno nie dał bym tego do miniatur literackich Smile Chodziło mi tylko o to, żeby jak Ty to określiłaś "wywołać uśmiech przy ostatnim zdaniu. Smile
Odpowiedz
#17
Ja wolę kupować już wypatroszone Wink Co do tekstu to ci powiem, że niezłe. Trochę błędów tam miałeś, ale tak fajny. Ja tu myślę, że to jakiś zbok albo seryjny morderca chce tu jakąś niewiastkę tchu pozbawić, a tu bach, karp Big Grin dobre.

Ocena:

4/10
Nie wszyscy mogą być aniołami, ale każdy może być człowiekiem.

Odpowiedz
#18
(17-06-2011, 13:11)siloe napisał(a): Ja wolę kupować już wypatroszone Wink Co do tekstu to ci powiem, że niezłe. Trochę błędów tam miałeś, ale tak fajny. Ja tu myślę, że to jakoś zbok albo seryjny morderca chce tu jakąś niewiastkę tchu pozbawić, a tu bach, karp Big Grin dobre.

Nie kupisz zabitego/wypatroszonego karpia, bo jest to nie zgodne z przepisami... jakimiś tam Big Grin
Odpowiedz
#19
Już kiedyś mówiłem: lubię zaskakujące pointy. Ty dochodzisz do niej w sposób dość oryginalny. Oko karpia jako motyw przewodni opowiadania, gratuluję pomysłu.
Czasami jesteśmy panami świata, częściej jego cieniem.
Odpowiedz
#20
(18-06-2011, 10:58)czytacz1967 napisał(a): Już kiedyś mówiłem: lubię zaskakujące pointy. Ty dochodzisz do niej w sposób dość oryginalny. Oko karpia jako motyw przewodni opowiadania, gratuluję pomysłu.

Dziękuję Blush
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości