Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Młodym okiem - pokaż swój pysk!
#1
Tongue 
Czy język polski kiedyś zniknie?
Dlaczego beczki wybuchają?
Pokażesz swój pysk?Huh

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów - podobno Stanisław Lem.

Dzieci neo. Myślę, że każdy spotkał się z tym określeniem. Niektórzy nawet byli jego adresatami. Tak czy fuck, należy pomyśleć o tym, w jaką stronę podąża internet jako demokratyczna masowa społeczność pocieszająca nas w prosty sposób: jaki ja jestem beznadziejny! - powie osoba nie posiadająca dostępu do internetu (przez wściekłych internetowców-dwudziestoczterogodzinowców[z przerwą na siku i wczytywaniem save'ów]) nazywana no-life'em. A jak powie człek korzystający z sieci? Otóż tak: jaki ja jestem beznadziejny, ale na szczęście nie tak jak ten głupek z neta. Taaak. Dzieci Neostrady (kurde, nie wiem czy pisać z dużej litery, czy z małej) wykreowały własną kulturę. Biorąc pod uwagę poziom kulturalny kultury tejże, nazwałbym ją raczej kulturwą.

[Obrazek: b0a9738b24b1a48ee3f50677da90851c,641,0,0,0.jpg]
Symbol polskiej młodzieży korzystającej z internetu.

O LOL! Wreszcie się lognąłeś na fejsa! Zalajkuję cię, OK?>>>LOLxD:Sweetf:.

Przede wszystkim do kultury dzieci neo (bez obrazy, drogie dzieci internetu) trzeba zaliczyć różne satanistyczne znaki i symbole, rozumiane tylko przez nich np. Daj kamienia! Ale urwał! , jak również zapożyczenia z języka angielskiego jak WTF? Ten kotek jest taki słiiitaśny, a ty go skreśliłeś?!, czyli w stylu różowego kiczu. Dla jednych raj (łaa!Confused) a dla drugich piekło (ufff... - mowa chyba o mnieCool ). "Karne kutasy" to dowód na to, jak bardzo stacza się nasze młodociane pokolenie. Sam do niego należę, toteż odczuwam wielki wstyd, gdy widzę chłopca bazgrającego penisa. Dobrze - ja też jestem jego posiadaczem i owszem, jestem z tego faktu dumny, aczkolwiek nie muszę tego podkreślać, żałośnie malując go gdzie popadnie.

[Obrazek: ogarpolski.jpg]
Ulubiony pies młodzieży, czyli ogar.

Młodzież internetu coraz częściej lubi wyrażać emocje w sposób niewerbalny jak na przykład gest o nazwie "facepalm" czy równie często stosowane słówko "żal" (wiem, to jest werbalneTongue).

[Obrazek: jezyk.jpg]
Jeżeli ten obrazek kojarzy ci się z seksem, najprawdopodobniej powinieneś podjąć kurację na tle psychicznym

Dochodzimy do sedna, czyli pokaż swój pysk!

I w tym momencie pasowałoby udowodnić, że mam rację. Oto film znanego humanisty:




Popatrzcie na wyświetlenia i porównajcie to z tym dziwactwem:




I na końcu wierszyk:

Pokaż swój pysk
a kamer błysk
oświetli twoją samotność
i w dumę przemieni
odcienie jesieni
lecz człowiek nie lubi kłaniać się bożkom
tak więc siedemset tysięcy dziewięćset pięćdziesiąt trzy
ludzi cię lubi
patrzeć jak robisz z siebie wariata
acz tysiąc z nich chce byś się zgubił
więc nim wybuchniesz jak beczka
i z deczka wylecą wszelkie morale
ja proszę cię
tak ładnie dokładnie boś nie był na dnie
mówię ci: ogarnij się!





















Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#2
Cytat:Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów - podobno Stanisław Lem.
Jakie społeczeństwo, taki internet. Zwierciadło rzeczywistości, odbicie ludzkiej natury. Broniłbym jednak internetu, dla rozsądnych jest to wspaniała możliwość poczytania naprawdę niezależnych opinii, poza tym można odnaleźć ludzi o podobnych zainteresowaniach, jest to najcenniejsze dla osób z nietypowymi pasjami (np. czytanie, hmm...). Bez sieci byłoby im trudno się odnaleźć, a może nawet doszliby do wniosku, że są sami w tym oceanie głupoty.


Cytat: Biorąc pod uwagę poziom kulturalny kultury tejże, nazwałbym ją raczej kulturwą.
Świetne słowo, dołączam do słownika!


Odpowiedz
#3
Uważasz to za tekst publicystyczny? Bo jeśli tak to bardzo mierny.
Kiedy argumentem staje się zdjęcie z wierszem na końcu, to aż nie chce się czytać.
Nie tak sobie wyobrażam tego typu teksty. Słabo 2/5

Do treści się nie odniosę, jako że prawie jej nie ma.
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości