Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieprzenikniona pustka jeno
#16
Chodzi o to, że jest to plagiat. Za takie coś można iść do sądu.
Odpowiedz
#17
(31-03-2011, 19:25)Troszeczke napisał(a): Gdyby wywalić tego "Tuska"...
Do ostatniego zdania baardzo mi się podobało.

Dlaczego miałbym go stamtąd wywalić i kogo twoim zdaniem powinienem tam wstawić w jego miejsce?
Odpowiedz
#18
Nie o to chodziło...
Po prostu czytając to, spodziewałam się niebanalnego zakończenia...
A tu Tusk...

Odpowiedz
#19
Czesławie, co większość Polaków myśli o niejakim Tusku, to chyba każdy wie, a nawet rozumie.
Super, że podniosłeś ten temat - im dalej w las, tym większy kwas, nie?
Odpowiedz
#20
(31-03-2011, 19:56)Sundance Kid napisał(a): Chodzi o to, że jest to plagiat. Za takie coś można iść do sądu.

Proszę zatem o powołanie się na konkretny artykuł regulaminu tego portalu zabraniający wskazanej przez ciebie czynności, pomijając już fakt, że zarzut jest ten jest zupełnie nieprawdziwy, a za tego typu pomówienie i publiczne oskarżenie również można zostać postawionym przed sądem w myśl art. 24 Kodeksu Cywilnego. Dziękuję za uwagę.
Odpowiedz
#21
Czesławie, to jest dział poezja, nie satyra czy parodia. Poza tym, umieszczając ten tekst, złamałeś regulamin.
Owszem, poezja może być zabawna, ale ma być poezją, a ten tekst nią nie jest. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#22
(31-03-2011, 20:10)księżniczka napisał(a): Czesławie, to jest dział poezja, nie satyra czy parodia. Poza tym, umieszczając ten tekst, złamałeś regulamin.
Owszem, poezja może być zabawna, ale ma być poezją, a ten tekst nią nie jest. Pozdrawiam.

Ponawiam swoją prośbę o wskazanie KONKRETNEGO postanowienia regulaminu, które zostało złamane.
Odpowiedz
#23
http://www.inkaustus.pl/showthread.php?tid=446

- udowodnij Czesław, że to Twój wiersz.
Odpowiedz
#24
Problem polega na tym, że w myśl art. 6 Kodeksu Cywilnego nie mam wcale takiego obowiązku, ponieważ Ciężar Dowodu nie spoczywa na mnie.

Żegnam cię czule Wink
Odpowiedz
#25
Proszę o zaprzestanie offtopu. Każdy następny post treścią nie nawiązujący do treści wiersza zostanie odebrany jako złamanie zaleceń moderatora i ukarany warnem.

Pozdrawiam
Archanioł
Odpowiedz
#26
Rymowanka, która od trzech lat krąży po sieci, w mojej opinii nie łapie się ani jako udana satyra (tekst sam w sobie nie mówi niczego nowego ani nie ukazuje problemów, z jakimi boryka się polska demokracja, w żadnym oryginalnym świetle), ani jako wiersz (ot, artyzm i polot rodem z podwórkowej bramy). Też mogę wejść w komentarze pod dowolną wiadomością na onecie czy tvn24 i znaleźć kilka takich "arcydzieł". Pytanie tylko, po co, bo ani to ciekawe, ani śmieszne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości