Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie mogę
#1




Może formularzem, by ktoś cię wypełnił?
Nie przecież miłość nie ma ręki
Która przy każdym pytaniu
Zaznacza się iksem
Jak nie biurowa elegancja, to może pamiętnik
W którym będzie przeszłość znaczyć odpowiedzi?
Istnieje pewien problem…
Nie mogę pisać
Nie mogę się odwracać

Odpowiedz
#2
Witam nową osóbkę na forum. Jak na pierwszy Twój wiersz tutaj, naprawdę prawie ok. Myślę, że dobrze zrobilaby tu interpunkcja w całości. Dobry temat ''Może formularzem, by ktoś cię wypełnił?'' I ten wers jest moją puentą. Chociaż rozmieściłabym to inaczej. Wyciełabym pewnie parę wersów, żeby te dobre zyskały na znaczeniu. Wszystko to zależy od ciebie.
Odpowiedz
#3
Krytykiem tutaj nie jestem, ale już co nieco podpatrzyłem i mogę powiedzieć: jeżeli już stosujesz interpunkcję to stosuj ją w całym utworze a nie tylko w części, bądź całkiem z niej zrezygnuj Big Grin (I nie lubi się tutaj wielokropka Tongue)

No, ekhem... wiersz o miłości. To pewnie wina pory dnia (taa) ale nie rozumiem Confused Ach, wstyd się przyznać, ale naprawdę jest dla mnie trochę niejasny. Może dlatego, że w ogóle nie rozumiem miłości. (Tak poza tym, to nie kieruj się w żaden sposób moim zdaniem, wyrażam swoją subiektywną ocenę, która często jest zbyt... subiektywna.)
"Wymyśliłem sobie na to sposób, będę udawał głuchoniemego." Jerome David Salinger Buszujący w zbożu
Odpowiedz
#4
Ja myślę, że wiersz jest jasny. Ale bylby jeszcze bardziej, przy odpowiedniej formie i wersyfikacji. A i tak z interpunkcją kolega ma rację Smile
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#5
Ja również witam nową poetkę. Ciekawy wiersz, radziłbym tylko zastanowić się nad jakimś ekstra przecinkiem w drugim wersie.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#6
W sumie niezłe ,może tu jeszcze wrócę - chociaż odwracać się nie lubię.
Odpowiedz
#7
Piszesz w ciekawej, pełnej tajemniczości, manierze... co z tego wyjdzie? Jest Fajnie.
Odpowiedz
#8
Wróciłem i czekam co będzie dalej z tą miłością.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości