Via Appia - Forum

Pełna wersja: Nie mogę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.




Może formularzem, by ktoś cię wypełnił?
Nie przecież miłość nie ma ręki
Która przy każdym pytaniu
Zaznacza się iksem
Jak nie biurowa elegancja, to może pamiętnik
W którym będzie przeszłość znaczyć odpowiedzi?
Istnieje pewien problem…
Nie mogę pisać
Nie mogę się odwracać

Witam nową osóbkę na forum. Jak na pierwszy Twój wiersz tutaj, naprawdę prawie ok. Myślę, że dobrze zrobilaby tu interpunkcja w całości. Dobry temat ''Może formularzem, by ktoś cię wypełnił?'' I ten wers jest moją puentą. Chociaż rozmieściłabym to inaczej. Wyciełabym pewnie parę wersów, żeby te dobre zyskały na znaczeniu. Wszystko to zależy od ciebie.
Krytykiem tutaj nie jestem, ale już co nieco podpatrzyłem i mogę powiedzieć: jeżeli już stosujesz interpunkcję to stosuj ją w całym utworze a nie tylko w części, bądź całkiem z niej zrezygnuj Big Grin (I nie lubi się tutaj wielokropka Tongue)

No, ekhem... wiersz o miłości. To pewnie wina pory dnia (taa) ale nie rozumiem Confused Ach, wstyd się przyznać, ale naprawdę jest dla mnie trochę niejasny. Może dlatego, że w ogóle nie rozumiem miłości. (Tak poza tym, to nie kieruj się w żaden sposób moim zdaniem, wyrażam swoją subiektywną ocenę, która często jest zbyt... subiektywna.)
Ja myślę, że wiersz jest jasny. Ale bylby jeszcze bardziej, przy odpowiedniej formie i wersyfikacji. A i tak z interpunkcją kolega ma rację Smile
Pozdrawiam.
Ja również witam nową poetkę. Ciekawy wiersz, radziłbym tylko zastanowić się nad jakimś ekstra przecinkiem w drugim wersie.

Pozdrawiam.
W sumie niezłe ,może tu jeszcze wrócę - chociaż odwracać się nie lubię.
Piszesz w ciekawej, pełnej tajemniczości, manierze... co z tego wyjdzie? Jest Fajnie.
Wróciłem i czekam co będzie dalej z tą miłością.