Myśl tygodnia
Co z tego, że mam talent. Karaluchy też mają skrzydła.
Odpowiedz
Wiesz, ekscytujące jest, gdy pod wpływem kilku moich sprawnych ruchów życie uchodzi z człowieka, jak powietrze z dziurawej piłki.
Odpowiedz
"Mój dziadek choć ma blisko do śmierci żartuje sobie z niech, w czasie gdy ja się jej boję i nie chcę o niej myśleć, choć mam do niej znacznie dalej- to się nazywa dojrzałość"
Odpowiedz
Cytat:Im dłużej żyjemy na tym świecie, tym więcej sensu dostrzegamy w tym co bezsensowne
I tym mniej w tym, co sensowne!
"Jeśli moja poezja ma jakiś cel, to jest nim ocalenie ludzi od postrzegania i czucia w ograniczony sposób."

— Jim Morrison
Odpowiedz
Śmierć nie jest końcem , lecz początkiem długiej krętej ścieżki nazywanej przeznaczeniem .
,,the last good bye, whne you will join me in tis river, R.I.P DIMM''

[Obrazek: tumblr_m9w66uw9Jr1r9huebo1_250.gif]
Odpowiedz
Czytanie Nahacza nie zobowiązuje mnie do pisania jak Nahacz. Nie mam mistrzów, mam tylko ulubionych pisarzy.
"Jeśli moja poezja ma jakiś cel, to jest nim ocalenie ludzi od postrzegania i czucia w ograniczony sposób."

— Jim Morrison
Odpowiedz
"Wykończę każdą, która się do ciebie zbliży. Rozumiesz?! Dlaczego? Bo.. bo to mnie miałeś kochać na zawsze!"
Odpowiedz
Najbardziej żałuje się rzeczy, które człowiek jest w stanie popełnić, a jednak nie robi tego ze względu na kogoś innego. Cały czas zastanawia się co byłoby dla niego lepsze, waha czy powinien żałować swojej decyzji i jednocześnie nienawidzi się za właśną słabość.
Rezygnuję z udzielania się na forum.
Wszystkim, którzy na to zasługują, wielkie dzięki za poświęcony czas i uwagę.
Odpowiedz
Człowiek jest jak trawa - piękny, kiedy się wznosi na wyższe szczeble kariery , a gdy się go z nich ścina ,ciągle leży w jednym miejscu.
Odpowiedz
"Nie istnieję. Jestem urojeniem, fatamorganą, nieudaną fantazją na temat człowieka. "

"Jestem lalką w rękach marionetkarza. Animacją w taniej kreskówce. Iluzją w przedstawieniu magika. Pojawiam się i znikam. To wszystko przez ciebie. Jak mogłeś mnie zostawić?!"
Odpowiedz
Gdy człowiek postępuje źle w stosunku do innych, jest po prostu zły. Gdy niszczy samego siebie jest niczym.
"Człowiek jest mostem, a nie celem." F. Nietzsche
Odpowiedz
(sory, że post pod postem)


-Czym jest zło?
- Częścią naszej duszy pragnącą wolności.
"Człowiek jest mostem, a nie celem." F. Nietzsche
Odpowiedz
Czy można poświęcić jednostkę dla dobra ogółu?
Można.
Ale czy warto zniszczyć coś niepowtarzalnego dla sprawy tak głupiej?
"Jeśli moja poezja ma jakiś cel, to jest nim ocalenie ludzi od postrzegania i czucia w ograniczony sposób."

— Jim Morrison
Odpowiedz
Nie myśl nic więcej ponad to, że jesteś na samym dnie, a w najgorszym wypadku potwierdzą się twoje obawy.

"Problem w tym, mili moi, że za mało tu kowboi, a za dużo się wypasa świętych krów"
Z. Hołdys, Lonstar, "Countrowersja" 

Kroniki Białogórskie: tom I - http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=2143 (kto szuka ten znajdzie wersję płatną Wink ); tom II - http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=9341.

kronikibialogorskie.pl, czyli najbrzydsza strona www w internetach
Odpowiedz
Rock man żyje długo dlatego że Bóg go nienawidzi a Szatan się go boi .
,,the last good bye, whne you will join me in tis river, R.I.P DIMM''

[Obrazek: tumblr_m9w66uw9Jr1r9huebo1_250.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości