Myśl tygodnia
Każdy skrywa jakąś mroczną myśl.
Odpowiedz
Można się burzyć po ho­ryzont, by runąć w jed­nym grzmocie.
Zam­knięci w pik­se­lach z cza­sem łączy­my tyl­ko trzy barwy...

© Wszelkie prawa zastrzeżone.
Odpowiedz
@eyes - to ladne
Cytat:Można się burzyć po ho­ryzont, by runąć w jed­nym grzmocie.
nie tworzę, ale wiem co mnie porusza, przyciąga...
Skoro sami filozofowie różnią się pomiędzy sobą poglądami, a także różnią się filozofowie i prości ludzie, to na żadne pytanie nie można odpowiedzieć jednym stwierdzeniem.Każdy dowód naukowy obarczony jest błędem regressus ad infinitum, czyli cofania się w nieskończoność. Chcąc bowiem uzasadnić jakieś twierdzenie musimy wyjść z pewnych przesłanek, a te z kolei same będą wymagały dowodu i tak dalej.
Odpowiedz
Świata tło to światło.
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
Człowiekiem jestem i nic co obce nie jest mi ludzkie.
Napisałbym coś, ale rano muszę wcześnie wstać i iść do roboty.
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
Życie? ...życie ma coś wspólnego z płatnym morderstwem. Nigdy nie wiadomo, co strzeli do głowy.
nadmiar uprzejmości tworzy z nich wysypisko, z którego powstaje odpad wtórny - nieszczerość.
Odpowiedz
Duża wrażliwość jest spadkiem ambiwalentnym. Czasem lepiej żyć bez takiego spadku.
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
Pamiętaj wzloty, zapominaj o upadkach.
Odpowiedz
Nie bój się upadków i pamiętaj je, a w szczególności to, jak do nich doszło. Tym prędzej dojdziesz do tego, czego nalezy nie robić, by wzlecieć.
Odpowiedz
Zaczynając książkę, podjąłem się podróży, którą tylko podróż zdołała zakończyć. // hehe, już sam nie wiem, czy pisać czy książkę, haha! Smile pozdrawiam wszystkie tygodniowe głowy
Odpowiedz
Boję się normalnych ludzi. Normalność nie jest normalna.
Odpowiedz
Nawet niewypowiedziane słowa wymownie iskrzą w oczach.
Zabijmy nasze pragnienia.
Oddajmy je innym ludziom.
My niewolnicy czarni od sadzy,
pracy nad naszą duszą.
Odpowiedz
Nawet niewypowiedziane słowa wymownie iskrzą w oczach.

...na tygodniówke a nawet dłuzej ...


nie tworzę, ale wiem co mnie porusza, przyciąga...
Skoro sami filozofowie różnią się pomiędzy sobą poglądami, a także różnią się filozofowie i prości ludzie, to na żadne pytanie nie można odpowiedzieć jednym stwierdzeniem.Każdy dowód naukowy obarczony jest błędem regressus ad infinitum, czyli cofania się w nieskończoność. Chcąc bowiem uzasadnić jakieś twierdzenie musimy wyjść z pewnych przesłanek, a te z kolei same będą wymagały dowodu i tak dalej.
Odpowiedz
Nie można zniszczyć zła. Trzeba by wytępić całą ludzkość.
Odpowiedz

Schodząc z gór nigdy nie wracamy cali, cząstka nas pozostaje tam na zawsze.
Zabijmy nasze pragnienia.
Oddajmy je innym ludziom.
My niewolnicy czarni od sadzy,
pracy nad naszą duszą.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości