Moje covery ;]
#16
O, to jak będę miała chwilkę posłucham Big Grin
Nie wszyscy mogą być aniołami, ale każdy może być człowiekiem.

Odpowiedz
#17
To ja napiszę o Twoim utworze, bo granie coverów non stop nie jest generalnie czymś godnym pochwały Tongue

Krótko w sumie. Muzycznie ciężko o większy banał. Słuchając wiedziałem jaki będzie następny akord, totalnie ogniskowy schemat. Tekst jest beznadziejny, ale w produkcjach szkolno-apelowych tak już chyba musi być. No i wokal - dramat.
Odpowiedz
#18
Bez przesady, z wokalem aż takiego dramatu nie ma. Co prawda jest problem, kiedy melodia idzie w górę (zdecydowanie lepiej ci wychodzą niższe partie, moim zdaniem), no i generalnie słychać, że nie ma się do czynienia z profesjonalistą albo z kimś po solidnej nauce śpiewu, są takie rzeczy jak "ha" zamiast "a" itp, "en" zamiast "ę", czasem w dziwnych miejscach bierzesz oddech, kwestia objętości płuc i odrobiny pracy nad oddechem, itp, chociaż nie rzucają się specjalnie "na uszy", ale nad tym można jeszcze popracować (;. Czy schemat ogniskowy nie wiem, dawno nie byłam na ognisku Dodgy
Ale faktycznie warto spróbować zrobić coś jeszcze swojego.
Odpowiedz
#19
Tak wiem. Big Grin Pierwszy mój utwór i bardzo szybko tworzony. Cóż czasu miałem mało a musiało coś być w tym stylu.
Teraz pracuje nad nowym utworem więc niedługo coś wrzucę swojego. Ale dzięki za komentarz.
Aha co do wokalu. Wiem aczkolwiek lubię śpiewać a głosu nie zmienię, staram się pracować nad nim ale nie jest to łatwe i tak myślę, że uczyniłem choćby minimalne postępy. Szukam kogoś z wokalem w swojej okolicy ale chętnych nie ma...
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#20
To nie chodzi o głos, bo barwę masz fajną. Ale fałszujesz i to już da się spokojnie wypracować. Zapisz się na lekcje emisji głosu, pochodź rok, dwa i zobaczysz efekty. Nie myl braku techniki i/lub niedostatków słuchowych z "brakiem głosu". Ja np. barwę mam kijową, ale czysto potrafię zaśpiewać. To jest do wypracowania jak najbardziej.
Odpowiedz
#21
Dzięki za pozytywne słowa. Smile
Co do lekcji. Ughh. W moim mieście będzie ciężko z tym. Chciałem iść do szkoły muzycznej ale jestem za stary. Przyjmują do 16 roku życia. Żadnych prywatnych szkół bliżej niż Łódź Warszawa nie ma. A niestety na dojazdy na lekcje nie mam czasu bo zaczynam studia i pracuje dodatkowo.
Ale i tak będę sam ćwiczyć. Smile
Dzięki jeszcze raz.
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#22
Jak na moje ucho to jesteś całkiem dobry Smile Zawsze chciałam się nauczyć grać na gitarze, ale... nie mam gitary Wink
"Czarny chleb..." wyszedł Ci chyba lepiej, ale i "Bakteryja" mi się podobała (nie dlatego, że uwielbiam happysad, ani trochę ^^) Smile
Odpowiedz
#23
Fajnie słyszeć, że to co robię się komuś podoba. Smile
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#24
Jesteś kotem :]
Odpowiedz
#25
Hej. Dawno nic nie wrzucałem.
Wraz z koleżanką tak spontanicznie nagraliśmy cover jeden. Kiepska jakość co prawda ale w kwietniu postaramy się to naprawić. To jest taka wstępna wspólna próba.
Póki co proszę o ocenę tego co jest. Wiem, że mogę od Was oczekiwać szczerej i konkretnej oceny.
Dzięki.

Nelly Furtado - Try

http://www.youtube.com/watch?v=DkmmzjwvtLI
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości