Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czekam
#16
Bo ja być wielki i znać różne wody i wywody, no i zajrzeć jeszcze raz tu jak widać.Poczytać i pomyśleć- może ja być taka nieodległa woda.Smile
Odpowiedz
#17
Ciężko jest po tylu barwnych i trafnych wypowiedziach napisać coś sensownego, nowego czy świeżego, bo tu przekaz jest jasny i jasne są też uczucia. Bardzo czytelnie pokazana tęsknota, podoba mi się Smile
"Wymyśliłem sobie na to sposób, będę udawał głuchoniemego." Jerome David Salinger Buszujący w zbożu
Odpowiedz
#18
Lubię ten stopień wrażliwości w poezji i to naturalne i nienachalne oddziaływanie na czytelnika poprzez słowo. Cieszę się, że nie "zalałaś" czytelnika mnogością doznać, obrazów, przeżyć. Forma nie przerosła treści - za to też plus. Może zasugerowałabym kilka drobnych zmian, ale ... wiersz i bez tego wypada naprawdę dobrze.


Pozdrawiam.
Quod me non necaverit, certe confirmabit


Nie dajmy się zwariować. Nie mam doktoratu z filologii polskiej. Oceniam według własnego uznania...
wiersze, nigdy zaś Autora.
Odpowiedz
#19
Witam,
Piórko7 może nie tyle ca co podmiot liryczny, nie zawsze utożsamiam się z nim, nie mniej dziękuję za komentarz
JKZ007- miło, że jednak wpadłeśSmile
Siódmy- dziękuję
Kheira- miło usłyszeć dobre słowo od CiebieBlush cieszę się, że nie przesadziłam z emocjami bo kiedyś mi się to zdarzało.
Odpowiedz
#20
gdzie kolejne wiersze, Poetko?



Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#21
Całkiem fajne.
Nastrojowy,lekko romantyczny kawałek.
Odpowiednia budowa,słownictwo itp.

4,5/5

Pozdrawiam
X
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#22
Szachu "Poetko" Blush ? Chyba jeszcze za wcześnie na takie określenie lecz niebawem powinno się coś pojawić, poprosze o odrobinę cierpliwości;p

Xorr całkiem fajny komentarz, dziękuję, że wpadłeś.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości