Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Milczenie
#1
.
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#2
Jako przedstawiciel płci męskiej powinienem nie mieć głosu, jednak wiersz bardzo uczuciowy - troszkę przejmujący, widać...
Ja lubię w wersach zagadkę, ale tutaj są ewidentnie emocje. Dla czytelnika nic dodać - nic ująć, dla autorki - lżej na duszy.
Tyle ode mnie.
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#3
Bardzo refleksyjnie to wypadło. Więc biorę stokrotkę i urywam listki mówiąc: kocha, nie kocha...

Kocha, ale czy ja kocham?

kochać to nie znaczy zawsze to samo, można kochać tak lekko i można kochać bez granic - że sobie pozwolę zacytować piosenkę " De mono"


Myślę, że mnie kochasz,
ale tak też chyba nie jest.


Ujęło mnie pazurem po sercu - ach - jest rozdarte.
No właśnie kocha i nie pokazuje, dlaczego?

Czyżby nadal Ci na mnie zależało?


tak, a my wciąż tylko się uginamy, ja bym zapytała, a czy na pewno dorastasz mi do pięt?


Milczysz...
Ja również odejdę w milczeniu.


ja się nie oddaje milczeniu, nie ustąpię dopóki nie powiesz słowa, choćby ostatniego

Dobre, bardzo dobre.

Pani Rickman


[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#4
Cholera, ja mam wrażenie, że zerkam komuś do pamiętnika, jak czytam takie teksty. Jest on, jest ona, jest forma grzecznościowa (wkurza mnie nagminne używanie form grzecznościowych w wierszach!) i w sumie nie ma nic poza tym, bo emocji tutaj nie ma, przynajmniej dla mnie.
Bez fajerwerków Wink
Odpowiedz
#5
Dziękuję za komentarze.
Cytat:Cholera, ja mam wrażenie, że zerkam komuś do pamiętnika,
- masz rację, Samaelitko. Napisałam to na jednej ze stron mojego pamiętnika. Wiersz prosto z serca...
Cytat:Ja lubię w wersach zagadkę, ale tutaj są ewidentnie emocje. Dla czytelnika nic dodać - nic ująć, dla autorki - lżej na duszy.
- rzeczywiście, Lantusie. Po zamieszczeniu tego jest mi lżej na duszy.
Cytat:No właśnie kocha i nie pokazuje, dlaczego?
- Piramido88 - przez ostatnie dni, zadaję sobie to samo pytanie.

Jeszcze raz dziękuję za komentarze ^^

The Earth without art is just eh.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości