Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miasto-ble, części: I, II
#16
Sil, dziewczę drogie.. Trzymam Cię za słowo w temacie tego wprawiania w surrealistyczne odloty. Smile
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#17
Cytat:Myślisz, że dość duża dawka napojów wyskokowych + do tego ewentualne przedmioty kolekcjonerskie nie wytworzyłyby takiej specyficznej aury...
Ale ja tak na trzeźwo całkowicie... Nawet prądu do herbatki nie dodaję... : o
mam ochotę potworzyć.
jestem Potworem.

[Obrazek: 33kda4w.gif]
Odpowiedz
#18
Uff Brachu Smile zazdroszczę Ci Takiej frazy. Tak czy inaczej fajne jako odskocznia od "normalności"
Tak na marginesie, wygenerowaliśmy Ci spory ruch pod opkiem. Pora teraz się odwdzięczyć, i do naszych opowiadanek zajrzeć.
Pozdrawiam

ps: Sil, oświeć mnie bo ja dziecię małe i głupie jestem, "humor podpoziomowy" to jest ten co grubo pod poziomem pasa dynda? Smile
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#19
Ale ja 'brach' tylko 'braszyca', jak coś. NudNuda to rodzaj żeński, widać przecie... Tongue
A co do rewanżu pod Waszymi pracami - chciałabym naprawdę, tylko że chyba nie potrafię komciać oficjalnie i rzeczowo. Lepsza jestem w luźnych dyskusjach na temat dzieła przez komunikator... : o
mam ochotę potworzyć.
jestem Potworem.

[Obrazek: 33kda4w.gif]
Odpowiedz
#20
To potraktuj oficjalnego posta jako komcianie przez komunikator Smile
Odpowiedz
#21
Nie no, co Ty... W postach trzeba się wyrażać przecież i dbać o spójność wypowiedzi!
mam ochotę potworzyć.
jestem Potworem.

[Obrazek: 33kda4w.gif]
Odpowiedz
#22
Usilnie proszę o wybaczenie... Taaaki afront <gorzki pąsowieje od stóp aż po sam czubek wrażego łaba> wybacz że nieopatrzne za Faceta cię wziąłem.. aleś się nie określiła w swoich danych. No wstyd mnie niesamowity..
Co zaś do komentarzy. Powiedz sama, czy to co z Dankiem w Twoim wątku wyrabiamy to jest może poważne, spójne albo może wyrażające się Smile
Pisz Komenty tak jak za stosowne uznasz. Bo o to w tym wszystkim tutaj chodzi.
no właśnie, jak dla mnie to koment może być "komciany"
pozdrawiam serdecznie.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#23
Nu ba! Toż to poważna literatura wysokich lotów, przemyślana jak najbardziej, zadbana i śliczniasta. Wstydać się natomiast za pomyłkę powinien się mój męski nick, cham jeden, myli ludzi... ;p
a i pozdrawiam również.
mam ochotę potworzyć.
jestem Potworem.

[Obrazek: 33kda4w.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości