Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Macocha Natura
#16
Czarownico - napisz! To jest świetny (naprawdę) pomysł Smile.

A tak w ogóle - ból w literaturze, to dobry pomysł na dyskusję. Myślę, że to trudna sprawa, by przelać w litery ten stan. Osobiście, czytałam tylko jeden opis bólu, który mnie zachwycił (ależ to głupio brzmi). Dawno temu to było, nie pamiętam w której knidze - ale autorką na pewno była Le Guin.
Odpowiedz
#17
To było tak "apropos" Mirkowej wypowiedzi.

Nie wiem Czarownico. Ale takie opowiadanie mogłoby sprawić, że obecni tu faceci mogliby nam tu mdleć.
W sumie to wam kobietom mocno współczuję. Przepchać przez "kanał" wielkości powiedzmy małej pomarańczy coś wielkości sporego melona to jest wyczyn. Ja się w ogóle zastanawiam, jak po takiej traumie dajecie radę dopuścić w swoje pobliże jakiegoś chłopa?
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#18
Miłość macierzyńska nam wszystko rekompensuje i wybaczamy chłopom to nasze kuku.
Gdybym miała opisać poród (czego pewnie nie zrobię), to na pewno nie byłaby to dosłowna relacja. Albo zaznaczyłabym "tyko dla czytelników o mocnych nerwach". Co do przechodzenia melona przez pomarańczkę, to wbrew wyobrażeniom osób, które nie miały tej przyjemności, jest to najmniejszy problem. Cały dowcip polega na wielogodzinnych skurczach, które są nie do opisania. I dlatego ich nie opiszę Big Grin
Ujmę to w jednym zdaniu: wyobraź sobie, że przez 12 godzin, co 3 minuty wybucha ci w brzuchu bomba, która rozrywa twoje wnętrzności. Undecided
Odpowiedz
#19
Brrr. Około 250 takich "eksplozji". Jak już pisałem, mogę jedynie jako chłop współczuć i pilnować się , żeby dziewuszce takiego kuku nie zrobić. A gdyby tak interes na pieniek i jedno ciach siekierą... Tak w ramach solidarności z cierpiącymi kobietami Wink. Faceci wszystkich stanów łączcie się.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#20
To byłby kiepski interes...
Odpowiedz
#21
Gdyby wszyscy faceci byli tak współczujący ludzkość wyginęłaby w ciągu stu lat.
Odpowiedz
#22
Może nawet troszkę krócej...... Fajnie by było tak sobie wyginąć z altruizmu Smile. Przynajmniej pobudka piękna.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości