Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MY W DESZCZU
#1





Pytasz mnie czy zostanę
w słońcu i w burzy
po czasu kres
pytanie to jest jak tornado
jeśli nigdy pomnożysz przez zawsze
otrzymasz odpowiedź



2 kwietnia 2011
Odpowiedz
#2
Witam Mike,
Oczarował mnie ten tekst, utkwił gdzieś w środku. Jest niejednoznaczny, nie banalny, jest Twój.
Jak dla mnie to jeden z najlepszych Twoich wierszy..
5/5
ma w sobie jakąś cząstkę ciepła

pozdrawiam
Noir
Odpowiedz
#3
Wiesz, chyba wolę Cię jednak w krótszych formach.
Urzekające, niebanalne.
Dobry kawał męskiej, dosadnej poezji.
Zazdroszczę.

nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#4
A ja się uczepię drobiazgu, "to jest" do wyrzucenia, tak samo drugie "w" przed burzą. Jak miniaturka, to miniaturka. Ale ogółem ok.
Odpowiedz
#5
Super, że czytałyście!
Dzięki wielkie od mika!
Odpowiedz
#6
niby fajne, ale nie za bardzo. Po prostu przegadane. Za dużo słów. Jak sens grzęźnie w słowach, znaczy się pudło.



Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#7
Pozdrówki dla czytających!
Odpowiedz
#8
Nic tu nie rozczarowywuje wręcz przeciwnie autor zaprasza nas do swego świata, który jest równie tajemniczy co jego odpowiedź. Z niezwykłą sprawnością żongluje językiem i sztuką niedopowiedzenia. Pozornie mało sie dzieje ale jakby wejść głębiej jest tam diament. Gratuję mike.
Odpowiedz
#9
No cóż, mi się jak zwykle podoba. Lekkie, przyjemne a jednocześnie można przy tym przez chwilę przystanąć i podumać.
"Wymyśliłem sobie na to sposób, będę udawał głuchoniemego." Jerome David Salinger Buszujący w zbożu
Odpowiedz
#10
zbyt proste byłoby powiedziec tak lub nie. Lepiej ubrac to w piękne słowa....mniej serce rani.
*****
Odpowiedz
#11
Dzięki wielkie za czytanieSmile
Odpowiedz
#12
To jest prawdziwy majstersztyk! W kilku słowach, pod postacią zagadkowego pytania, pojawia sie wielka prawda.
Odpowiedz
#13
Prostota tego utworu graniczy z geniuszem. I tak to pozostawiam.
Odpowiedz
#14
Bardzo mi się podoba, przemawia do mnie ten wiersz.
Odpowiedz
#15
A można tak trójkę Państwa powyżej poprosić o dłuższe, konkretniejsze komentarze? Czy przekracza to Państwa zdoloności? Mam cichą nadzieję, że jednak się mylę i nie przekracza. //Kali

Kali, pozwolę sobie się dopisać:
Cytat:7. Ocenianie twórczości:

I) Ocena pisemna powinna być szczera i zawierać konstruktywną opinię składającą się z wymienionych mocnych i słabych stron ocenianej pracy oraz uzasadnienia. Wszelkie komentarze typu: „Fajne, podoba mi się” lub „Beznadziejne!” nie będą tolerowane.

II) Oceny w skali punktowej także powinny zawierać uzasadnienie, za co zostały przyznane poszczególne punkty. Proponowana skala:

Fabuła (0-10): (zgodność logiczna faktów 0-2, wartkość akcji 0-2 , oryginalność pomysłu 0-2, poziom zainteresowania czytelnika 0-2, budowa postaci 0-2)
Język (0-10): (poprawność ortograficzna 0-2, gramatyczna 0-2, językowa 0-2, interpunkcyjna 0-2, stylistyczna 0-2)
Przy czym 0 oznacza „beznadziejne”; 1 „w porządku”; 2 „dobre”
To jest cytat z regulaminu forum. Czym grozi nieprzestrzeganie, wszystkim wiadomo. Pozdrawiam. Księżniczka
Rezygnuję z udzielania się na forum.
Wszystkim, którzy na to zasługują, wielkie dzięki za poświęcony czas i uwagę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości