Via Appia - Forum

Pełna wersja: MY W DESZCZU
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2





Pytasz mnie czy zostanę
w słońcu i w burzy
po czasu kres
pytanie to jest jak tornado
jeśli nigdy pomnożysz przez zawsze
otrzymasz odpowiedź



2 kwietnia 2011
Witam Mike,
Oczarował mnie ten tekst, utkwił gdzieś w środku. Jest niejednoznaczny, nie banalny, jest Twój.
Jak dla mnie to jeden z najlepszych Twoich wierszy..
5/5
ma w sobie jakąś cząstkę ciepła

pozdrawiam
Noir
Wiesz, chyba wolę Cię jednak w krótszych formach.
Urzekające, niebanalne.
Dobry kawał męskiej, dosadnej poezji.
Zazdroszczę.

A ja się uczepię drobiazgu, "to jest" do wyrzucenia, tak samo drugie "w" przed burzą. Jak miniaturka, to miniaturka. Ale ogółem ok.
Super, że czytałyście!
Dzięki wielkie od mika!
niby fajne, ale nie za bardzo. Po prostu przegadane. Za dużo słów. Jak sens grzęźnie w słowach, znaczy się pudło.



Pozdrawiam.
Pozdrówki dla czytających!
Nic tu nie rozczarowywuje wręcz przeciwnie autor zaprasza nas do swego świata, który jest równie tajemniczy co jego odpowiedź. Z niezwykłą sprawnością żongluje językiem i sztuką niedopowiedzenia. Pozornie mało sie dzieje ale jakby wejść głębiej jest tam diament. Gratuję mike.
No cóż, mi się jak zwykle podoba. Lekkie, przyjemne a jednocześnie można przy tym przez chwilę przystanąć i podumać.
zbyt proste byłoby powiedziec tak lub nie. Lepiej ubrac to w piękne słowa....mniej serce rani.
*****
Dzięki wielkie za czytanieSmile
To jest prawdziwy majstersztyk! W kilku słowach, pod postacią zagadkowego pytania, pojawia sie wielka prawda.
Prostota tego utworu graniczy z geniuszem. I tak to pozostawiam.
Bardzo mi się podoba, przemawia do mnie ten wiersz.
A można tak trójkę Państwa powyżej poprosić o dłuższe, konkretniejsze komentarze? Czy przekracza to Państwa zdoloności? Mam cichą nadzieję, że jednak się mylę i nie przekracza. //Kali

Kali, pozwolę sobie się dopisać:
Cytat:7. Ocenianie twórczości:

I) Ocena pisemna powinna być szczera i zawierać konstruktywną opinię składającą się z wymienionych mocnych i słabych stron ocenianej pracy oraz uzasadnienia. Wszelkie komentarze typu: „Fajne, podoba mi się” lub „Beznadziejne!” nie będą tolerowane.

II) Oceny w skali punktowej także powinny zawierać uzasadnienie, za co zostały przyznane poszczególne punkty. Proponowana skala:

Fabuła (0-10): (zgodność logiczna faktów 0-2, wartkość akcji 0-2 , oryginalność pomysłu 0-2, poziom zainteresowania czytelnika 0-2, budowa postaci 0-2)
Język (0-10): (poprawność ortograficzna 0-2, gramatyczna 0-2, językowa 0-2, interpunkcyjna 0-2, stylistyczna 0-2)
Przy czym 0 oznacza „beznadziejne”; 1 „w porządku”; 2 „dobre”
To jest cytat z regulaminu forum. Czym grozi nieprzestrzeganie, wszystkim wiadomo. Pozdrawiam. Księżniczka
Stron: 1 2