Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MAGIA CHWILI
#16
Nie ośmieszaj się człowieku.
I na tym dyskusję kończęSmile
Odpowiedz
#17
Jeżeli takie dyskusje się nie zakończą, posypią się ostrzeżenia.

To jest moje ostatnie.

Mike. Wypadałoby wziąć pod uwagę komentarze czytelników, którzy poświęcają czas właśnie dla twojej twórczości. Wymaga tego chociażby kultura.
Odpowiedz
#18
InFlames,


zwróć uwagę koledze, że to jest Forum Literackie i dzielimy się tu swoim doświadczeniem. Pragnę pomóc niedoświadczonemu koledze (i to o wiele młodszemu ode mnie), aby jego poezja zaczęła być poezją. Wiem, że przed nim długa i ciężka droga, ale gdzieś powinien w końcu uzyskać pomoc.
Tymczasem zamiast wysłuchać rad i wziąć się do roboty, kolega ignoruje wszelkie podpowiedzi. Chyba sam nie wie, że działa na swoją niekorzyść.


Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#19
Moi drodzy. Przede wszystkim proszę o dużo spokoju i wyrozumiałości. Tak, jest to forum literackie przeznaczone do wymiany myśli. Ale przede wszystkim przyjaznej wymiany myśli. Prawdą jest że ja na poezji się nie znam. Zakładam że wy (Tak Ty Szachu i Ty Mike) na niej się znacie. Zakładam również że wszystkie zawarte w analizie utworu uwagi są propozycjami, które autor może, ale nie musi przyjąć. Może również ale nie musi na te uwagi odpowiedzieć. Sądzę że podziękowanie za koment jest także taką odpowiedzią i świadczy że autor przyjął je do wiadomości.
Proszę was jeszcze raz serdecznie, zaniechajcie wszelkich złośliwości.

Wracając zaś do samego utworu. Co do jego strony technicznej nie wypowiem się, bo jak pisałem, się nie znam. Jeśli zaś o treść chodzi, druga zwrotka poruszyła we mnie nieco wspomnień. Taką ulotna chwilę z przeszłości. Dotknięcie chłodnej dziewczęcej dłoni na moim policzku... pocałunek złożony we wnętrzu tej dłoni.. Może i jestem sentymentalnym durniem. Czasem potrafi mi się podobać coś w typie czarnej makatki ze złoto - czerwoną różą.. Wiem może zostanę uznany za pozbawionego gustu prostaka, ale poezja jest chyba też i dla prostaczków Smile Ten zaś utwór poruszył jakąś strunę mej pamięci.. A sztuka powinna wszak poruszać.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#20
Gorzki,


poświęcam czas komuś, kto pisze na słabym poziomie. Spotyka mnie za to nonszalancja i buta. To nie jest ok.
Poza tym mike nie zna się na poezji. Gdyby było inaczej, pisałby chociaż poprawnie pod względem językowym i zgodnym z zasadami logiki.
Jeśli chcesz zrób ankietę i niech się wypowiedzą wszyscy Użytkownicy, czy mike jet dla nich autorytetem w sprawach literackich.


Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#21
Szachu. Nie wiem jak jest z logiką w wierszach. Ja też nie jestem w sprawach literackich autorytetem, a również wszystkich zmian jakie mi w opowiadaniach nie wprowadzam. Cenię Twoją fachowość, ale jednocześnie zapewniam Ciebie jak i wszystkich że jeśli coś jest na siłę, to budzi bunt. Nawet jeśli ma się rację. Dlatego tak bardzo nawołuję do spokoju.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#22
Gorzki,


ale ten człowiek nie poprawił nawet jednego SŁOWA! To się nazywa ignorancja i każdy ci to powie.


Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#23
Gorzki,

DziękiSmile
Odpowiedz
#24
nie dziękuj, tylko zacznij analizować swoje błędy i nie powielaj ich na przyszłość.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#25
Pozdrawiam i miłej nocki życzęSmile
Odpowiedz
#26
papatki
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#27
Ja już zrezygnowałem z dalszej korespondencji, więc po co piszesz?
Odpowiedz
#28
papatki raz jeszcze.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#29
Przywitajcie się obydwaj z warnami po 20% za offtop. Mam serdecznie dość Waszych przepychanek słownych. Następny post w tym tonie nagrodzę tygodniowym banem. Radzę się więc zastanowić, zanim znowu coś napiszecie na forum.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#30
Abi i Piotras - dziękiSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości