Via Appia - Forum

Pełna wersja: MAGIA CHWILI
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3




Zgasłem na zawsze
jak niedawno widziana gwiazda
Nie wiem jaki jest rok jaki miesiąc
zapomniałem pamiętać żeby nie zapomnieć

lecz wciąż uwielbiam smak chwili
uwięzionej pomiędzy
sięgającą ku mej twarzy
twoją dłonią
a pocałunkiem



15 kwietnia 2011





Dla mnie pierwszych dwóch wersów mogłoby nie być.
"nie wiem jaki jest rok miesiąc" - czemu nie tak? Po co pchać to tekstu powtórzenia, które nic dobrego mu nie dają?

Jesteś pewien, że miało być "uwielbiam" a nie np "mam w pamięci"? Wtedy ten tekst miałby więcej sensu. Tak, wiem, powtórzenie, ale w tym wypadku nie widzę innego rozwiązania.
Pozdrawiam.
Jak zwykle okazałes się mistrzem poezji miłosnej.
Super, doskonałość w pełnej krasie, Czesław Oddaje cześć wielkiemu dziełu i poecie, czapki z głów moi drodzy
Fajne, w Twoim stylu co tu dużo gadać.
Dziękuję bardzoSmile
To jest takie... osobowe, bardzo ładne, chociaż musiałam przeczytać dwa razy.
Wiersz lekki, ładnie poprowadzony.
Podoba mi się
piekna chwila uchwycona w kilku zdaniach
Mike, Mike, Mike... No zakochać się można! Szczególnie druga część, aż ciepło się na sercu robi.
Nat,

Thanx Smile
"Zgasłem na zawsze
jak niedawno widziana gwiazda - absolutny brak logiki (to w twoich wierszach norma)
Nie wiem jaki jest rok jaki miesiąc
zapomniałem pamiętać żeby nie zapomnieć - ZAPOMNIAŁEM PAMIĘTAĆ - zwrot kuriozum! Na poziomie szkoły podstawowej.

lecz wciąż uwielbiam smak chwili
uwięzionej pomiędzy - UWIĘZIONA CHWILA - kolejne kuriozum! Pisz po polsku (prawidłowo)
sięgającą ku mej twarzy
twoją dłonią
a pocałunkiem" - zapis z pamiętniczka. "Na górze róże, na dole fiołki, a my się kochamy jak dwa aniołki". Pamiętam to ze szkoły podstawowej.


Opisujesz coś, w czym nie ma żadnej magii (tytuł wiersza). Robisz to nieudolnie, na bardzo niskim poziomie literackim. Czy ty analizujesz swoje wiersze?
PozdroSmile
ty nie pozdrawiaj, tylko weź się do roboty i poprawiaj.
Nie prowokuj, nie dasz radySmile
PozdroSmile
nie po to się człowiek męczy i poświęca ci czas, żebyś teraz spoczął na laurach.
Stron: 1 2 3