Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konfabulacje mojej szklanej kulki
#16
Cytat:- Śmiej się, śmiej(.) - (K)kulka zakręciła się w miejscu. - Powiem ci tylko, że moja siostra pracowała w turbinie statku i jest cała z żelaza!
Cytat:- Ależ są! - (M)moja podopieczna zrobiła się cała czerwona. - Tylko nie mieszczą się w twoim pudełku!


Wesoła fantazja, a kulka jak dziecko, małe uparte dziecko żyjące w swoim świecie, który 'jest i już, a ty jesteś brzydki!'. Słodkie.
Il-wieħed li jixtieq li jkun oriġinali u gost
Hypocrisy...
1/2011[/p]2/2011

Odpowiedz
#17
Hayley,



dzięki za komentarz.



Pozdrawiam.
Odpowiedz
#18
Kolejny raz mi się podobało. Smile Z niecierpliwością czekam na więcej.
Odpowiedz
#19
Kelson,



wielkie dzięki za komentarz.




Pozdrawiam.
Odpowiedz
#20
Nigdy nie myślałem, że w tak krótkiej ramie można zmieścić tak piękną i co najważniejsze w pełni zamkniętą i niepotrzebującą niczego do dodania miniaturkę. I jeszcze, żeby tego było mało to powodującą takie zamyślenie, jakie wywołała u mnie. Widocznie źle myślałem, teraz będę wiedział, że się da.

Za najlepsze oddanie tego, jak mi się ta miniaturka podobała niech będzie to, że w tym momencie Kłapouchy, aż poruszył lewym uchem z zachwytu i na dwie sekundy przestał patrzyć na swoje ukochane chmury, a teraz szuka w nich kulek. No i przez te wspomniane 2 sekundy chyba nie był smutny.

Pozostaje nam pogratulować i podziękować za możność przeczytania.
-Czuję się mniej więcej tak, jak ktoś, kto bujał w obłokach i nagle spadł.
-Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


Kłapouchy

Moje teksty:

Jestem...<klik>
Nadzieja<klik>
Zapał<klik>




Odpowiedz
#21
Kłapouchy,



wielkie dzięki za komentarz. Jeśli ci się tak spodobała ta miniaturka, to zapraszam to lektury pozostałych.




Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości