Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plugawiciel
#16
"Ktoś się naprawdę musiał się nieźle namęczyć"

"barze na Złotym Rogu" --- a tu nie chodziło przypadkiem o bar pod Złotym Rogiem?

"któryś z moich kumpli z wydziału" --- ja bym to spróbował napisać jakoś tak "któryś kumpel z wydziału" unikasz powtórzenia "z" i jest zwięźlej, a sens jest zachowany

"Dam Ci małe fory" --- ja kojarzę ten zwrot jako "odrobinę fory" "trochę fory" albo po prostu "fory" jeśli już musisz użyć tego stwierdzenia.

"mocne środku" --- środki

"płakała się ze śmiechu." --- "się" jest zbędne

Ostatnie dwa zdania są zdublowane.

Opowiadanie podoba mi się, zaczyna się robić coraz ciekawiej, w części drugiej nie znalazłem żadnych błędów i przeczytałem z marszu. Bardzo fajnie się czytało i zainteresowała mnie Twoja historia, a przy moim wybrednym guście jest to spory wyczyn, dlatego tym bardziej się cieszę, że mogłem przeczytać Twoją pracę Wink

Fajny też pomysł z połączeniem magii i świata technicznego. Choć nie ma jeszcze jakichś głębszych zazębień, to... sam nie wiem. Tajemnica robi tutaj wiele i aż się nie mogę doczekać kolejnej części Smile

Kolejne części:

Wiesz jaki kaliber ma Desert Eagle? Strzelając z jednej ręki urywa Ci ją lub wybija z barku. Nieprzyjemne uczucie. Desert jest najsilniejszym pistoletem i ma największe pociski. Nie da się z niego strzelać jak z Colta ;D

"wybawicielek, przyglądała" --- sądzę, że przecinek jest zbedny

"Odruchowo wyjąłem broń, lepiej nie ryzykować." --- jedna część zdania kompletnie nie współgra z drugą i brzmi to jakoś nieprofesjonalnie.

"chociaż(,) co mam do stracenia?"

"wtrąciła Rubin, musiał" --- musiała

"Dla nich to musiała być" --- musiała to być --- tak IMHO brzmi lepiej

"marnuj się spory" --- marnuje

"skupić na siebie uwagi" --- sobie

"Te gołąbki patrzą się na mnie i kuszą, oj kuszą…" --- wydaje mi się, że powinieneś zastosować tutaj czas przeszły, ale to tylko moje gdybanie...

Całość prezentuje się co najmniej nieźle. Będę z chęcią tu zaglądał i sprawdzał Twoje poczynania Smile Fajna sprawa z tymi wymiarami, chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej i będę z niecierpliwością doglądał ku temu okazji Smile

Danek
Odpowiedz
#17
AUTOR: Jgbart - proud member of Inkaustus:]

KOMENTARZ: Świetne, czekam na kolejne części:]
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości