Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kawa /erotyk/
#1
delikatnie przesuniesz palcem po
filiżance kawy tylko czarnej tak
bez zbędnych dodatków dziennego światła
zerkniesz w kłębiące się złotogłowy

wysuną języki w płynne złoto
ponętnymi nozdrzami wciągną wspak
będą karmić spływając do gardła
miękkimi ruchami w świecie płowym

kiedy znów poczujesz się lekko bo
po gorącej parze zostanie smak
dopóki pamięć jeszcze nie zbladła
będziesz tęsknił z zapachem kawowym
Odpowiedz
#2
Fantastyczny poetycki nastrój zbudowany na pięknie naszego języka.
Odpowiedz
#3
Subtelność twoich utworów można porównać do rozmowy z ukochaną.
Tak to odbieram - zero brutalności, dosłowności i podawania na tacy przesłania, choć jest ono wyczuwalne.
Po takich kawałkach uśmiecham się do siebie...
Odpowiedz
#4
Witam,
Ten oto erotyk nie przemówił do mnie, szczególnie druga zwrotka. Pierwsza z nich jest chyba najlepsza i układa w głowie całkiem realny obraz, za to reszta zatraca się i pląta.
nie mniej 3/5

Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
Podoba mi się. ;") Czyta się lekko, czytałem to dwa razy i wprawiło mnie w miły nastrój(może to głupio brzmi). Nie nie no wiersz naprawdę fajny.
Też cię kocham.
Odpowiedz
#6
Z reguły nie lubię się wypowiadać pod swoimi tekstami, ale w tym portalu, ta forma jest wszechobecna.Więc odpowiem Noir ,że wcale nie musi Cię "brać" hehSmile Skoro pijemy z innych kubków. Piszę bardzo semantycznie, czasem może to i wada ,a czasem chyba nie. W tym tekście nic się nie plącze z wyjątkiem wyobrażeń. Wobraź sobie siebie jako tę kawę, za którą ktoś potem tęskni i może już się nie będzie tak plątało ,a powoli miękko się splecie.Pozdrawiam wszystkich, którzy się tu zatrzymali, oczywiście przy mojej kawie.
Odpowiedz
#7
Ciekawy układ rymów, muszę przyznać.
Ładnie podszedłeś do tematu, aczkolwiek mnie nie skusiłeś.
Trudno jest mi jednoznacznie określić, czy mi się podoba. Na pewno ma jakąś wartość i każdy weźmie z niego coś dla siebie.
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#8
To taka próba połączenia białego z rymowanym.Smile
Odpowiedz
#9
Kawka. kawka, któż jej nie lubi? Bez cienia patosu temat objawion, i fajnie się czyta, jak ktoś wie, że nie pisze w stresie.
Odpowiedz
#10
Pozdrawiam, ale chyba już nic tu nie wstawię, przed wszystkim dlatego,że nie można usunąć własnego tekstu. To w zasadzie jedno słowo można powiedzieć - haniebne. Wypisać się stąd też nie można. Chciałem zlikwidować konto i odpowiedź brzmi nie. No paranojaAngry
Odpowiedz
#11
Wrażliwość poety jest nieprzewidywalnaSmile Czasem do eksplozji wystarczy iskierka, a czasem choćby płonąć samemu, jak żagiew, nie sparzy się nawet. Poeta jak Feniks, odradza się z popiołów. Ogień to jego żywioł w dużo większym stopniu niż woda, która go gasi. Dajmy zatem mu spłonąć.
Co do swobody i możliwości kasowania własnych utworów oraz możliwości wypisania się z forum uczestników, to zapewne określa regulamin. Tam proszę sprawdzić.
Każda droga jest prosta, gdy wiedzie do celu.
A cel jest jasny, jeśli w mroku jak pochodnia świeci.
Znajdziesz ścieżkę tajemną wśród zarosłych wielu
i skrzydło drugie niechybnie odszukasz
- rycerzu błędny, zdradzony rumieńcem
Odpowiedz
#12
No cóż, wydrukowanego w czasopiśmie czy tomiku tekstu, też zmienić niepodobna. Nie da się także usunąć z jego kart imienia autora. Nasza baza danych działa podobnie. Jest trochę jak wydawnictwo. Tak założyliśmy na samym początku.
Pozdrawiam
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości