Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jestem
#16
Dokładnie Tak samo było z Atomem który wam sie nie podobał
Odpowiedz
#17
(06-04-2018, 16:26)BJKlajza napisał(a): Dokładnie  Tak samo  było z Atomem  który wam sie nie podobał

Jak to: "wam się nie podobał"? Mnie się podobał przecież. No. Tamten wirsz to był eksperyment, a tutaj nie ma eksperymentu, tylko nagość. Nagość z książeczki dla dzieci, żeby nie było Tongue
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#18
I znowu muszę się z koleżanką zgodzić. To straszne.
Jak możesz ocenić na takim poziomie ten "Kotek na płotek"? Rozumiałbym trzy.
Fajny wiersz, ale przecież nic nie urywa! Nic nie odkrywa! Nic nie przekazuje! Niczym szczególnym się nie posługuje!
A eksperymentów dla eksperymentów i oryginalności nie lubię, a tak było w tamtym wypadku.
Te gwiazdki istotnie przestają tutaj cokolwiek znaczyć, jeśli z takim wyczuciem operują nimi komentatorzy.
Tam, gdzie było prawdziwe pięć raczej wszyscy się zgadzali co do jakości wiersza.
Tu jest recenzencka żenada.
Odpowiedz
#19
Dla mnie, to bardzo słaba propozycja. Pewnie, że trudno się nie zgodzić
z przedstawionymi przez Autora faktami. Pytanie czy to wystarczy i gdzie tu poezja?
Jakakolwiek.
Odpowiedz
#20
Przyznam się, że moja krótka wypowiedź zawierała uwagę na temat powtórzeń ( obrywałam za nie dość często). Jednak po przeczytaniu recenzji BJKlajzy- zawstydzona usunęłam.
- żeby sędzia nie zaznał radości w sądzeniu -



Odpowiedz
#21
Julio - masz prawo do swojego zdania. Nigdy, ale to nigdy, nie sugeruj się opinią innych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości