Jeśli rozmowy o wszystkim i o niczym, to...
#46
Nie... to, że jesteś Jego prawnikiem nie oznacza, że będziesz mieć dostęp do działów top secret Tongue
Odpowiedz
#47
Powiem Ci Zgubek,że te tabletki gwałtu Dusi naprawdę dobrze działają Tongue W sumie Kawiarenka stała się shoutboxem ; )
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#48
Zgubku, za cholercię nie chciałabym mieć dostępu xD Tak mi się wydaje Tongue

Po prostu zastanawiam się czy w VC, AC et cetera też są liczniki postów xD Bo tak ogarniałam kiedyś liczbę postów u Kolorowych i mają ich strasznie dużo, a w sumie nieliczni komentują często xD
Odpowiedz
#49
Ja, wszechZgubin dodaję do licznika Ekipie wprost w bazie danych Tongue Jakieś profity muszą być!

Co do Kawiarenki, na razie niech będzie substytutem, byleby ludzie nie walili się po łbach tyle już... Plany dla Inka są wielkie, ale jak ludzie robią sobie wzajemnie armagedon to ani nie chce się poświęcać temu czasu :/
Odpowiedz
#50
Rozumiem, rozumiem. I sorry, Zgubku.
Odpowiedz
#51
W sumie to Ink mógłby być zdecydowanie większym forum (chodzi o użytkowników),wystarczy go dobrze zareklamować.Jeśli chcecie to bardzo chętnie wspomnę znajomym itp o możliwości pokazania się innym dzięki http://www.inkaustus.pl
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#52
Byłoby nam bardzo miło Smile Im więcej ludzi, tym większa zabawa Smile
Odpowiedz
#53
A im większa zabawa tym większy rozp... tym więcej trzeba potem sprzątać ;p
to be a struggling writer first you need to know how to struggle
Odpowiedz
#54
Niestety... po każdej imprezie przychodzi kac i refleksja nad wlasnym zyciem Big Grin
Odpowiedz
#55
A im większy rozp... tym więcej trzeba posprzątać,tym więcej trzeba adminów,tym więcej będzie ludzi,tym większa będzie zabawa,tym większy będzie rozp... itd itp

Na początek wysłałem linka znajomym,którzy wiem,że dużo piszą : )
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#56
Wypełniają PITy? ;p
to be a struggling writer first you need to know how to struggle
Odpowiedz
#57
i co chwila piszę CV Tongue

Hah.

Więcej ludzi = większa zabawa = większy rozp... = więcej sprzątania = więcej ludzi = więcej facetów = Duśka jest "za" xD
Odpowiedz
#58
Malbert Złowrogi napisał(a):Może być i sok, ale wichrzycielstwo się pali, więc wypijmy Kubusia i zabierajmy się do roboty ;p

Nie masz takiej armii żeby mnie spalic.
Chlopocw takich jak Ty zjadam na sniadanie w swojej jamie :*

A tak, slyszalam, ze jestem okreslana mianem wichrzycielki Wink pozostawie to bez komentarza, bo nie mam dzis sily na bezsensowne dyskusje ze szlachta tego forum. Buhahaha

Apropos googlebota, to jestem jak najbardziej za tym, by wyniesc go na oltarze i oddawac mu czesc
Odpowiedz
#59
<zdejmuje czapkę z piórkiem> Kłaniam się i do poloneza proszę Wink
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#60
tancze only solo ;d
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości