Jeśli rozmowy o wszystkim i o niczym, to...
#31
Uważaj, żebyś się tamponem nie udławił ;P
Odpowiedz
#32
Dosyp mu GHB, Danone ;p
to be a struggling writer first you need to know how to struggle
Odpowiedz
#33
I tak się skończył nasz cichy przewrót na forum,dzięki któremu GoogleBot miał przejąć władzę Tongue
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#34
Poczekaj, upiję Zgubę to może coś jeszcze wyjdzie xD

<podaje Zgubkowi krew w kieliszku, przyrządzoną w jego ulubiony sposób xD>
Odpowiedz
#35
<sssssssssiup> MOOORE XD
Odpowiedz
#36
<daje więcej, szczerząc się z zadowolenia>
Odpowiedz
#37
I mamy shoutbox - wersję postową ;p
to be a struggling writer first you need to know how to struggle
Odpowiedz
#38
Technicznie SB działa na tej samej zasadzie (niemal) Wink
Odpowiedz
#39
ino szybciej xD

Taka koncepcja - może by dało się wyłączyć licznik w kawiarence?
Odpowiedz
#40
Była taka propozycja, przeze mnie zresztą wprowadzana, niestety spotkała się wtedy z silną opozycją Sad

Ale ludzie, jeżeli macie jakieś propozycje rozwojowe, to nie wysyłajcie tego na PW do Admów, czy też nie piszcie tego w postach pod rozmowami, gdzie zaraz zginą w natłoku innych. Jest do tego przeznaczony dział Zmiany, jeden z górnych tematów Wink Wszystkie propozycje są rozpatrywane. Im więcej userzy nam podpowiedzą (niezależnie czy zmiany wprowadzimy, czy nie, czy może odwleczemy na termin późniejszy, to każda idea może stać się zalążkiem innej. Nie jesteśmy wszechwiedzący Wink ). Przy okazji jawnie możemy dyskutować o różnych aspektach forum, które wszyscy tworzymy.
Odpowiedz
#41
Dobra, to ja sobie tam pójdę napiszę. xD

GoogleBot na Ministra Edukacji!
Odpowiedz
#42
Widzisz Duś,wystarczyło trochę krwi i już jacy grzeczni są : )?

Co do licznika postów-w sumie mi to jest niepotrzebne.Piszę,jeśli chcę coś powiedzieć i tyle.A czytam wypowiedzi każdego niezależnie od liczby postów.Tak wiem Zgubek,zły dział na takie przemyślenia : )
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#43
Te przemyślenia żeśmy już przenieśli.

Duś apeluje dalej :

GB na Ministra Edukacji! Albo Zdrowia!
Odpowiedz
#44
Xorrez - to Kawiarenka, sobie można pozwolić Wink Krew faktycznie uspokaja... DUŚ, cożeś mi tam wsypała?!

GB... no na M. Edukacji się zgodzę jakoś... Teraz trzeba udobruchać pięciu adminów.
Odpowiedz
#45
A jakoś tak mi się dosypało...
Nie powiem, o!

Zgubku, a mogę mieć bardzo ważne pytanie, dotyczące edukacji i przyszłej pracy GB? xD
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości