Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świat
#1
Ubrałeś się w świat
Przodem do tyłu
To za duża koszula dla ciebie
Wiesz, że coś
Powinno być inaczej
Niż jest obecnie
W twojej głowie
Bo ta krew
Na kafelkach
Jest niczym syrop malinowy
Na twoim
Osobiście lukrowanym
Ciastku
Odpowiedz
#2
Ej, ładne, szczególnie końcówka. Chociaż forma mnie nie zadowala, to biorąc pod uwagę całość, to nieźle, nieźle Big Grin
Odpowiedz
#3
Cytat:Chociaż forma mnie nie zadowala
Znielub mnie, wszystkie moje wiersze są w takiej formie. Big Grin Nie lubię i nie tworzę rymów. Skupiam się na przekazaniu sensu, emocji i jeśli mam pomysł, to ubraniu w metafory.
Cytat:Ej, ładne,
Dziękuję! Smile
Cytat:szczególnie końcówka
Bałam się, że będzie kiepska i kiczowata...Confused
Odpowiedz
#4
Ależ ja nie cierpię rymów! Forma wiersza - miałam na myśli układ wiersza, zabawę nim i tak dalej Tongue
Odpowiedz
#5
aha. Jest zbyt rozdzielone, czy za mało?
Pobawiłam się nim. Pierwsza wersja była nieco inna.
Odpowiedz
#6
Zaintrygowała mnie ta krew na kafelkach, tłukłaś głową o nie? ciacho i syrop malinowy mniam.
Pozdrawiam

Nie umiem pisać konstruktywnych komentarzy.
Odpowiedz
#7
Nie, nie tłukłam i nie zamierzam. Big Grin
Też lubię ciacha.
A krew kogoś innego. Niby jestem podmiotem lirycznym, jednak dla mnie to jest w pewnym stopniu funkcja narratora. Opowiadam coś czytelnikowi, bądź innej wykreowanej postaci. Wszystko idzie do kreacji. Chcę przedstawić coś. Potrzebuję metafory. Potrzebuję punktu wyjścia. I chcę porównania, bo tutaj jest konieczne. znalazło się.
Cytat:Zaintrygowała mnie ta krew na kafelkach
To dobrze. Smile
Dziękuję.
Odpowiedz
#8
Jak dla mnie troszkę za dużo przerzucania Tongue
Odpowiedz
#9
Trzy_pierwiastki_niesforności proszę cię, zwróć uwagę na to, że jestem debilką, muszę mieć wszystko wyłuszczone prościutko, i wiedząc już to - proszę, wytłumacz mi, co masz na myśli.
Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości