Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzisiaj niebo takie puste
#31
Tekst powinien bronić się sam, taka powinna być zasada. Zawsze uważałam że portal literacki jest jakby teatrem dla utworu który staje sam na scenie, czytelnicy to widownia, jedni klaszczą inni gwiżdżą. Tekst tylko się kłania czerwony z radości lub wstydu. Autor który wystawia tekst może brać udział w dyskusji, odpowiadając na pytania dotyczące tekstu ale nie może polemizować z publicznością w temacie czy się podobało czy nie. Ta wczorajsza i dzisiejsza dyskusja ma dobre strony bo pomoże wyciągnąć pewne wnioski. Nie warto gwizdać w teatrze gdzie większość tylko klaszcze, bo albo nie umieją gwizdać bo są już uśpieni miernym poziomem sztuki jednej po drugiej albo nie wypada gwizdać skoro zna się autora sztuki. Krytyką, nie można nauczyć pisać poezji ale autor może wybierać słysząc opinie, wskazówki, nie wszystkie musi zaraz brać do siebie, początkujący tak najczęściej reaguje. Gdy zorientuje się w kto jak ocenia, zawierzy tylko niektórym czasem jednemu czytelnikowi i tego się trzyma, nie dyskutując.
Wiersz starysty posłużył odwetowi. Jest to obrazek w stylu autora....tylko strach
wciąż macha skrzydłem wrony
już białym .....Ten strach na wróble, pomachał starym już białym skrzydłem.....a autor....ech to w żadnym wieku nie jest łatwe....chciałabym wiedzieć co teraz myśli.
Nie umiem pisać konstruktywnych komentarzy.
Odpowiedz
#32
Cytat:Pira, jakie bloki?

coś w stylu nawadniania szczelin, choć chybiłeś osobęBig Grin
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości