Dział poezja.
#1
TO NIE JEST ŻADEN POJAZD.

Nie wiedziałam, gdzie to napisać, więc zrobiłam temat tu. Chcę tylko powiedzieć, że moim zdaniem jeden wiersz dziennie to lekka przesada. Ja rozumiem, że poezja rozwija się bardzo szybko, ale nie ograniczajmy aż tak bardzo możliwości dodawania. Nie jestem pewna czy w momencie, kiedy utworów na dzień będzie mniej, komentarzy pojawi się więcej. Ludzie komentują tych, których lubią/cenią/szanują lub których wiersze im się podobają. Nie licząc krytyków i dodatkowych 2-3 osób. Toteż myślę, że w tym momencie stopowanie poezji nie jest dobre. Takie jest moje zdanie. Wcześniej było pięć. Chcecie zmniejszyć, zróbcie do trzech, ale nie do jednego.

Dziękuję za uwagę.
#2
Mmm w istocie, 3 wiersze dziennie był sensowniejszym limitem...

Z jednej strony rozumiem chęć antyspamingu (czasem wejdzie taki pewniak i wstawi 11 utworów, zajmując przez to całą listę) oraz podnoszenia poziomu (wybrać jeden najlepszy, a nie wstawiać jak leci), ale w tej chwili jest to nadto restrykcyjne :/

Coś mi się zdaję, że dla usprawnienia będę musiał pomyśleć nad jakimś technicznym rozwiązaniem...
#3
Nie mogę nie zgodzić się z poprzednikmi.


Imho jeden wiersz dziennie zastopuje rozwój działu, a poza tym bądźmy szczerzy ile osób czyta regulamin? Niewielu, a już na pewno nie nowi, którzy pojawiają się na forum, modzi będą ścigać każdego, kto wstawi dwa wiersze? No proszę Was.
Rezygnuję z udzielania się na forum.
Wszystkim, którzy na to zasługują, wielkie dzięki za poświęcony czas i uwagę.
#4
Nie zaglądam do Poezji. Ba, nie wiem nawet kto wymyślił coś takiego. Ale poprzednio było lepiej. Trzy wiersze na jeden dzień - było ok. Ale jeden? To trochę za mało... bez przesady.
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
#5
Było pięć, drogi Malbercie Tongue
#6
Zgadzam się z Dusią,jeden wiersz dziennie to za mało,trzy wiersza na dzień powinno według mnie być.
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
#7
A ja mam takie pytanie kto to w ogóle wymyślił? Ten jeden wiersz dziennie?
Rezygnuję z udzielania się na forum.
Wszystkim, którzy na to zasługują, wielkie dzięki za poświęcony czas i uwagę.
#8
Jakie ja mam poparcie <3
#9
Ja myślę, że nie ma co szukać winnych lub niewinnych.
Z Szefem Poezji naprawdę idzie się dogadać. Na normalnym gruncie oczywiście Wink Bez rzucania oskarżeniami i inwektywami.
#10
To był PROPOZYCJA, a nie czepianie się opiekuna poezji...

EDIT : Księżniczka jest teraz modem tam?

Ta jest! /// Danek
#11
Poddane dyskusji Krytykom.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
#12
Cytat:Imho jeden wiersz dziennie zastopuje rozwój działu
Dlaczego?
Cytat:Było pięć, drogi Malbercie
Były trzy, droga Duś.
#13
To fakt, były 3. Temat zamykam, wkrótce będzie decyzja. Smile
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
#14
lubię czytać wiersze, które rozumiem i które reprezentują jakikolwiek poziom. Dlatego najlepiej by było, gdyby można umieszczać 1 wiersz na tydzień.

Myślałam o tym, ale przyszło mi do głowy, że to mogłoby być zbyt drastyczne, a patrząc na reakcje na jeden dziennie...///księżniczka


Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
#15
Zmiana regulaminu cofnięta, znów można wrzucać trzy wiersze dziennie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości