Via Appia - Forum
Dział poezja. - Wersja do druku

+- Via Appia - Forum (https://www.via-appia.pl/forum)
+-- Dział: O forum (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-O-forum)
+--- Dział: Propozycje Zmian (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Propozycje-Zmian)
+--- Wątek: Dział poezja. (/Thread-Dzia%C5%82-poezja)

Strony: 1 2


Dział poezja. - Konto usunięte - 30-03-2011

TO NIE JEST ŻADEN POJAZD.

Nie wiedziałam, gdzie to napisać, więc zrobiłam temat tu. Chcę tylko powiedzieć, że moim zdaniem jeden wiersz dziennie to lekka przesada. Ja rozumiem, że poezja rozwija się bardzo szybko, ale nie ograniczajmy aż tak bardzo możliwości dodawania. Nie jestem pewna czy w momencie, kiedy utworów na dzień będzie mniej, komentarzy pojawi się więcej. Ludzie komentują tych, których lubią/cenią/szanują lub których wiersze im się podobają. Nie licząc krytyków i dodatkowych 2-3 osób. Toteż myślę, że w tym momencie stopowanie poezji nie jest dobre. Takie jest moje zdanie. Wcześniej było pięć. Chcecie zmniejszyć, zróbcie do trzech, ale nie do jednego.

Dziękuję za uwagę.


RE: Dział poezja. - Zguba - 30-03-2011

Mmm w istocie, 3 wiersze dziennie był sensowniejszym limitem...

Z jednej strony rozumiem chęć antyspamingu (czasem wejdzie taki pewniak i wstawi 11 utworów, zajmując przez to całą listę) oraz podnoszenia poziomu (wybrać jeden najlepszy, a nie wstawiać jak leci), ale w tej chwili jest to nadto restrykcyjne :/

Coś mi się zdaję, że dla usprawnienia będę musiał pomyśleć nad jakimś technicznym rozwiązaniem...


RE: Dział poezja. - Kali - 30-03-2011

Nie mogę nie zgodzić się z poprzednikmi.


Imho jeden wiersz dziennie zastopuje rozwój działu, a poza tym bądźmy szczerzy ile osób czyta regulamin? Niewielu, a już na pewno nie nowi, którzy pojawiają się na forum, modzi będą ścigać każdego, kto wstawi dwa wiersze? No proszę Was.


RE: Dział poezja. - Malbert - 30-03-2011

Nie zaglądam do Poezji. Ba, nie wiem nawet kto wymyślił coś takiego. Ale poprzednio było lepiej. Trzy wiersze na jeden dzień - było ok. Ale jeden? To trochę za mało... bez przesady.


RE: Dział poezja. - Konto usunięte - 30-03-2011

Było pięć, drogi Malbercie Tongue


RE: Dział poezja. - Xorrez - 30-03-2011

Zgadzam się z Dusią,jeden wiersz dziennie to za mało,trzy wiersza na dzień powinno według mnie być.


RE: Dział poezja. - Kali - 30-03-2011

A ja mam takie pytanie kto to w ogóle wymyślił? Ten jeden wiersz dziennie?


RE: Dział poezja. - Konto usunięte - 30-03-2011

Jakie ja mam poparcie <3


RE: Dział poezja. - Danek - 30-03-2011

Ja myślę, że nie ma co szukać winnych lub niewinnych.
Z Szefem Poezji naprawdę idzie się dogadać. Na normalnym gruncie oczywiście Wink Bez rzucania oskarżeniami i inwektywami.


RE: Dział poezja. - Konto usunięte - 30-03-2011

To był PROPOZYCJA, a nie czepianie się opiekuna poezji...

EDIT : Księżniczka jest teraz modem tam?

Ta jest! /// Danek


RE: Dział poezja. - RootsRat - 30-03-2011

Poddane dyskusji Krytykom.


RE: Dział poezja. - księżniczka - 30-03-2011

Cytat:Imho jeden wiersz dziennie zastopuje rozwój działu
Dlaczego?
Cytat:Było pięć, drogi Malbercie
Były trzy, droga Duś.


RE: Dział poezja. - RootsRat - 30-03-2011

To fakt, były 3. Temat zamykam, wkrótce będzie decyzja. Smile


RE: Dział poezja. - Szach-Mat - 30-03-2011

lubię czytać wiersze, które rozumiem i które reprezentują jakikolwiek poziom. Dlatego najlepiej by było, gdyby można umieszczać 1 wiersz na tydzień.

Myślałam o tym, ale przyszło mi do głowy, że to mogłoby być zbyt drastyczne, a patrząc na reakcje na jeden dziennie...///księżniczka


Pozdrawiam.



RE: Dział poezja. - księżniczka - 06-04-2011

Zmiana regulaminu cofnięta, znów można wrzucać trzy wiersze dziennie.