Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Druga strona
#1
Druga strona lustra
Marzeń, czy spełnienia
I mrok
Odbijają się
W nieskazitelnych
Chromowych ścianach
Idealni
Tylko blask lśni
Jasno
Jest
Za dobry
Za biały
By nie pokryła go
Sadza
Odpowiedz
#2
Me gusta wiersz Big Grin Genialny jest, jak dla mnie. Jest mroczność fajnie ubrana w słowa. I przekaz jest, który mam nadzieję dobrze zrozumiałam Smile
Odpowiedz
#3
Dziękuję. Smile
Na pewno dobrze. Big Grin To 'me gusta' mówi samo za siebie. Smile
Odpowiedz
#4
by nie pokrył go czas, tak mi się to widzi Tongue

Tylko blask lśni
Jasno
Jest
Za dobry
Za biały
...tu jest bałagan, tak mówię, ale może, Undecided
no i na tyle. Smile
[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#5
A co jest zabałaganione, starysto?
Wiem, ze to jest niższy poziom głupoty, ale jak coś dzisiaj nie ten teges jestem...
Odpowiedz
#6
Tongue co ?

sznycel
bigos
krokiety
jajka na miękko
, to jest w poezji bałagan, ale to ja, taki sobie nieważnym jestem Smile
[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#7
...Tylko blask lśni Jasno. Przyczepię się do tego. nie znam blasku lśniącego ciemno. Jest za dobry kto? Idealni kto? Niestety, chyba nie rozumiem.
Nie umiem pisać konstruktywnych komentarzy.
Odpowiedz
#8
Może rzeczywiście t niezrozumiałe jest. Ale na blask spojrzałam jak na światło - a to może być jasne, a może też być blade, słabe i męczące oczy, pozwalające czaić się cieniom.
Idealne są rzeczy po drugiej stronie lustra - marzenia, spełnienie i mrok.
Przenikają na drugą stronę lustra - można powiedzieć, że stronę właściwą, przy okazji tą jasną. Bo lustrzane odbicie jest w pewnym sensie 'ciemną stroną mocy'.
No i jak znamy życie, odnosząc się do końcówki wiersza, to gdy mamy coś białego i czarnego, powiedzmy piasek i ziemię, to wiadomo, że gdy się wymieszają, piasek będzie mniej widoczny, za to stanie się brudny i czarny.
To tak słowem wyjaśnienia odnośnie mojego przekombinowania i chaosu.
Interpretacji nie ruszę. Zresztą... Wydaje mi się widoczna. Big Grin
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#9
A dlaczego.. i mrok....w marzeniach można być idealnym albo widzieć kogoś idealnego w blasku,
w idealnym otoczeniu...w innym brudnym, ideał zbrudzony a co ma do wszystkiego mrok?
Nie umiem pisać konstruktywnych komentarzy.
Odpowiedz
#10
wer
syf
ikacja
jakaś dziwna

nie wiem
czemu
służy

mi się czyta, że druga strona lustra się odbija razem z drugą stroną spełnienia Huh
a mrok, o ile dobrze pamiętam z fizyki, nijak się odbijać nie może (;
nie przemawia do mnie, za duży bałagan, nie jestem w stanie powiązać poszczególnych elementów (symboli?) znaczeniowo - nie wiem, o co tu chodzi, a tego, o czym piszesz w wyjaśnieniu, nie jestem w stanie w żaden sposób tu przeczytać. Znaczy - jestem, ale to byłoby mocno naciągane. Może mniej hasłowo, może na odwrót, niż zazwyczaj się robi - trochę więcej słów?
Odpowiedz
#11
Teraz jak na to patrzę, na to jak to się interpretuje to... nie wiem. Big Grin
Ale jak to pisałam to mrok mi jakoś tak pasował.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości