Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dług życia
#1
Powoli
Spokojnie
Relaksacyjna kąpiel w próżni
Jesteśmy tacy sami
Jesteśmy różni
Różniąc się tym samym
Umieramy
Pozostając dłużni.
Wszystko, co robił, robił dla zabicia czasu. Znał wiele sposobów zabijania czasu, a niekiedy ludzi. ~ Dobry omen
Odpowiedz
#2
No no no. Jestem pod wrażeniem. Jedyne co, to ten samotny myślniczek, który nic nie znaczy.
Odpowiedz
#3
Cytat:Jedyne co, to ten samotny myślniczek, który nic nie znaczy.

Nie wiedziałem czy wiersz się nie zleje bez tego, ale słuszna uwaga. Myślniczku won ; p
Wszystko, co robił, robił dla zabicia czasu. Znał wiele sposobów zabijania czasu, a niekiedy ludzi. ~ Dobry omen
Odpowiedz
#4
Dusi też się podoba Big Grin
Nawet bardzo.

W pewnym sensie proste, ale w tej prostocie bardzo dobre jak dla mnie.
Odpowiedz
#5
właście to ja też jestem na tak, chociaż lekko drażni mnie powtórzenie 'różni'

pozdrawiam,
Kali
Rezygnuję z udzielania się na forum.
Wszystkim, którzy na to zasługują, wielkie dzięki za poświęcony czas i uwagę.
Odpowiedz
#6
Przyłączę się do pochwalnych uwag i dodam od siebie: gratuluję Big Grin
Odpowiedz
#7
Ja również podpisuję się pod pochwałami...
Szacun za ten tekst, jestem na takSmile
Odpowiedz
#8
interesujaca gra słów. można ją róznie interpretować. może się to podobać. mnie nie zniechęciło.
Odpowiedz
#9
Bardzo mi się podoba, trafia do mnie i co najważniejsze ma w sobie to "coś"..
Odpowiedz
#10
wyszukana prostota, wysublimowane słowa, Genialne !!
Odpowiedz
#11
Też mi się podoba,aczkolwiek nie będę się tak zachwycać. Wiersz jest dobry,lecz bez rewelacji. Prosta budowa i odpowiednie słownictwo sprawiają,że kawałek się płynnie czyta. Trochę drażni mnie powtórzenie "różni",ale w sumie pasuje to do wiersza.

4/5

Pozdrawiam
X
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#12
sorry, ale dla mnie to zbyt enigmatyczne, nieokreślone. Brak mi konkretu, do którego mógłbym się odnieść. Poza tym, dlaczego mam się czuć dłużnikiem? (nie polecam nikomu życia na kolanach).



Pisz i komentuj.



Pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#13
Dzięki za pozytywne komentarze i jeszcze bardziej dzięki za te bardziej zdystansowane ; )

Cytat:Poza tym, dlaczego mam się czuć dłużnikiem?

To już zostawiam do Twojej interpretacji, jeśli nie wiesz to pewnie ten wiersz nie ma zbyt wielkiego sensu. I to właśnie lubię w poezji ^^
Wszystko, co robił, robił dla zabicia czasu. Znał wiele sposobów zabijania czasu, a niekiedy ludzi. ~ Dobry omen
Odpowiedz
#14
Osobliwa prostota dociera jakoś do mika.
Gdyby tak podumał jeszcze z godzinę, nic by nie wydumał, albo za dużo.
Pierwszy raz bywa najlepszy, nieprawdaż?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości