Via Appia - Forum

Pełna wersja: Dług życia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Powoli
Spokojnie
Relaksacyjna kąpiel w próżni
Jesteśmy tacy sami
Jesteśmy różni
Różniąc się tym samym
Umieramy
Pozostając dłużni.
No no no. Jestem pod wrażeniem. Jedyne co, to ten samotny myślniczek, który nic nie znaczy.
Cytat:Jedyne co, to ten samotny myślniczek, który nic nie znaczy.

Nie wiedziałem czy wiersz się nie zleje bez tego, ale słuszna uwaga. Myślniczku won ; p

Konto usunięte

Dusi też się podoba Big Grin
Nawet bardzo.

W pewnym sensie proste, ale w tej prostocie bardzo dobre jak dla mnie.
właście to ja też jestem na tak, chociaż lekko drażni mnie powtórzenie 'różni'

pozdrawiam,
Kali
Przyłączę się do pochwalnych uwag i dodam od siebie: gratuluję Big Grin
Ja również podpisuję się pod pochwałami...
Szacun za ten tekst, jestem na takSmile
interesujaca gra słów. można ją róznie interpretować. może się to podobać. mnie nie zniechęciło.
Bardzo mi się podoba, trafia do mnie i co najważniejsze ma w sobie to "coś"..
wyszukana prostota, wysublimowane słowa, Genialne !!
Też mi się podoba,aczkolwiek nie będę się tak zachwycać. Wiersz jest dobry,lecz bez rewelacji. Prosta budowa i odpowiednie słownictwo sprawiają,że kawałek się płynnie czyta. Trochę drażni mnie powtórzenie "różni",ale w sumie pasuje to do wiersza.

4/5

Pozdrawiam
X
sorry, ale dla mnie to zbyt enigmatyczne, nieokreślone. Brak mi konkretu, do którego mógłbym się odnieść. Poza tym, dlaczego mam się czuć dłużnikiem? (nie polecam nikomu życia na kolanach).



Pisz i komentuj.



Pozdrawiam.
Dzięki za pozytywne komentarze i jeszcze bardziej dzięki za te bardziej zdystansowane ; )

Cytat:Poza tym, dlaczego mam się czuć dłużnikiem?

To już zostawiam do Twojej interpretacji, jeśli nie wiesz to pewnie ten wiersz nie ma zbyt wielkiego sensu. I to właśnie lubię w poezji ^^
Osobliwa prostota dociera jakoś do mika.
Gdyby tak podumał jeszcze z godzinę, nic by nie wydumał, albo za dużo.
Pierwszy raz bywa najlepszy, nieprawdaż?