Czego słuchasz w tym momencie?










Bój się prawdziwego Boga i przestrzegaj jego przykazań. Na tym bowiem polega cała powinność człowieka.  Bo prawdziwy Bóg podda wszelki uczynek osądzeniu w związku z każdą ukrytą rzeczą, czy to dobrą, czy złą. ( Kaznodziei 12: 13,14 )


Odpowiedz




Wstawiłem cztery utworki, które wpadły mi w ucho.
Nie wiem czy podobają się innym?Shy



Bój się prawdziwego Boga i przestrzegaj jego przykazań. Na tym bowiem polega cała powinność człowieka.  Bo prawdziwy Bóg podda wszelki uczynek osądzeniu w związku z każdą ukrytą rzeczą, czy to dobrą, czy złą. ( Kaznodziei 12: 13,14 )


Odpowiedz
Cytat:Wstawiłem cztery utworki, które wpadły mi w ucho.
Nie wiem czy podobają się innym?Shy
To fajne kawałki. Miło sobie przypomnieć. Smile
A niżej, specjalnie dla Ciebie ode mnie, z łobuzerskim mrugnięciem - a propos wulgaryzmów, autorstwo: Mistrz Tuwim.



Odpowiedz
Tjeri, uwielbiam tę piosenkę Smile
Odpowiedz
Jest świetna Smile choć i tak nie śpiewają wszystkiego co Tuwim napisał... jednak cenzor się wmieszał. Big Grin
Żałuję, że na spektaklu nigdy nie byłam.
Odpowiedz


Bój się prawdziwego Boga i przestrzegaj jego przykazań. Na tym bowiem polega cała powinność człowieka.  Bo prawdziwy Bóg podda wszelki uczynek osądzeniu w związku z każdą ukrytą rzeczą, czy to dobrą, czy złą. ( Kaznodziei 12: 13,14 )


Odpowiedz










Bój się prawdziwego Boga i przestrzegaj jego przykazań. Na tym bowiem polega cała powinność człowieka.  Bo prawdziwy Bóg podda wszelki uczynek osądzeniu w związku z każdą ukrytą rzeczą, czy to dobrą, czy złą. ( Kaznodziei 12: 13,14 )


Odpowiedz


Odpowiedz


Odpowiedz


Odpowiedz
Fajna muza, Hanzo, i fajny serial. Dość oryginalny, a w tej kategorii ciężko o to Smile
Odpowiedz
(21-12-2015, 22:05)Tjereszkowa napisał(a): Fajna muza, Hanzo, i fajny serial. Dość oryginalny, a w tej kategorii ciężko o to Smile

Tjereszkowa, za ten komentarz > Heart
Wiadomo, że fajna muza i fajny serial! Big Grin
Odpowiedz
Robiłam tym utworem (pierwszym ze ścieżki) "nastrój", kiedy siostrzenica i bratanica bawiły się w opowieści o duchach... Ale się bały Big Grin



Odpowiedz







Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom! Just call me F.
Odpowiedz
Prezent świąteczny Big Grin


„Poczułem podmuch powietrza wprawionego w ruch skrzydłem szaleństwa” - Charles Baudelaire
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości