Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co to takiego?
#1
W głowie złe myśli.
Nie mogę mówić.
Me oczy krwawią.
Co to takiego?

Oddycham ledwo.
Kruszy się serce.
W brzuchu się skręca.
Co to takiego?

Nogi jak wata.
Ciarki na ciele.
Patrzę się w ścianę.
Co to takiego?




Cichy głos woła:
To tylko troska.
Odpowiedz
#2
Rozstanie? xD

Jak dziadka kocham, kojarzy mi się z rozstaniem. No nie powiem, że nie ma na to wpływu Twój wiek xD Takie skojarzenie Tongue Po prostu pamiętam jak to było kiedyś ze mną Tongue

A wiersz sam w sobie mi się podoba. Chociaż podczas trzeciego czytania już omijałam "co to takiego" Tongue
Odpowiedz
#3
stawiam na rozczarowanie lub złość. Czyta się dobrze, ale wiersz jest jedynie zagadką. Co prawda zmuszasz czytelnika do myślenia, ale poezja to nie kalambury lub krzyżówka. Brak puenty...



Pisz i komentuj.


Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
Dzięki za komentarze Duś i Szach. Zastanawiałem się czy aby na końcu nie podać odpowiedzi, raczej ją dopiszę.
Odpowiedz
#5
Samuelu,


jeszcze raz napiszę to samo. Poezja to nie kalambury ani krzyżówka, a podawanie odpowiedzi nic tu nie zmienia. Puenta powinna być niewymuszona, powinna wynikać z treści wiersza. Nie można jej podawać jak na talerzu. Twój utwór powinien być po prostu inaczej skonstruowany.


Pisz i komentuj.


Pozdrawiam.
Odpowiedz
#6
Hmm ciekawy wiersz. Mi się podoba,dobrze napisany z ciekawym przesłaniem.
W końcu ktoś zastosował interpunkcję,więc za to też masz plus.

Co do odpowiedzi. Jestem romantykiem,więc pewnie dlatego mi się taka nasuwa.
Myślę,że tu chodzi o miłość. Miłość niespełnioną lub niemożliwą do spełnienia.

Zgadłem Smile?

Pozdrawiam
X
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości