Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BRZYDKIE KOBIETY
#1


Wymaga to na pewno
wielkiego altruizmu
brzydkich kobiet przecież
nie ma za co kochać

ale możliwe
że policzone to będzie
za dobry uczynek

rekompensata
za kopnięcie psa



24 kwietnia 2011
Odpowiedz
#2
Męska próżność nie zna granic.
Tyle w tym temacie.
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#3
Powiem tak: kobiet do tego tekstu nie przekonasz, wpis powyżej o tym świadczy. A ja? Men? Wiesz, ja uważam, że wszystkie kobiety trzeba kochać, i te ładne, i te brzydkie ...
Dlaczego poniżasz kobiety, porównując je do kopnięcia psa?
Czasami jesteśmy panami świata, częściej jego cieniem.
Odpowiedz
#4
Często nie wiadomo za co się kocha. To prawda, że my faceci najpierw atakujemy wzrokiem, ale często się zdarza, że rozmowa, baczna obserwacja, wszystko zmienia. Czasem piękna kobieta zraża pustym i nieciekawym wnętrzem i na odwrót. Rozejrzyj się. Zobaczysz ile mniej atrakcyjnych kobiet ma przystojnych i atrakcyjnych facetów. Musi przecież być jakiś powód. Powiedziałbym, żeby nie być oskarżanym o jednostronność zjawiska, że powodów jest wiele. Jedno jest pewne, uroda, to rzecz względna. Na piękno wpływa wiele aspektów i nie tylko zewnętrznych. A kobiety najczęściej same nie czują się piękne. Te, które tak jednak o sobie myślą - są niewiele warte. Żeby było śmieszniej, podobnie jest z facetamiWink)))
Pozdrawiam.
(Uważaj Mike na lale.)
Każda droga jest prosta, gdy wiedzie do celu.
A cel jest jasny, jeśli w mroku jak pochodnia świeci.
Znajdziesz ścieżkę tajemną wśród zarosłych wielu
i skrzydło drugie niechybnie odszukasz
- rycerzu błędny, zdradzony rumieńcem
Odpowiedz
#5
Uważam na lale, KrisSmile
Nie będę tłumaczył tego textu, bo to byłaby maniana.
O połączeniach płciowych napisałeś już - więc nie zagaję.
Sprawa jest znana, więc co tu gadać?
To się dzieje.
Kobiety może same nie czują się piękne/nie wydają się, więc reakcja wiadoma.
I wtedy mają za swojeSmile
Odpowiedz
#6
niektórzy mają kobiety za kobiety, inni za suki...
opinie wyrażane przez Liwaj są jej subiektywnym zdaniem - zwyczajnie dzieli się własnymi wrażeniami, uczciwie, nie pomijając żadnych kwestii, bo wierzy, że inni postąpią tak samo w stosunku do oceny jej utworów.
Odpowiedz
#7
Niektórzy nie mają brzydkiesłowonaf, inni je mają, a i tak nie wiedzą co z nimi zrobić, tylko swoje kompleksy ubierają w słowa.
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#8
Radzę uważać na słowa, Liwaju. Słowne ostrzeżenie za wybryk.

Później będzie warn.
Jeżeli myślisz, że Twój tekst jest dobry, napisz do mnie.
Wszystko da się naprawić.

Odpowiedz
#9
(21-05-2011, 23:39)Archanioł napisał(a): Radzę uważać na słowa, Liwaju. Słowne ostrzeżenie za wybryk.

Później będzie warn.

Może tak: aby być mężczyzną przystojnym, wystarczy być ładniejszym od małpy. Z rozumem, tak łatwo już nie jest. Tyle na temat tego wiersza. Pozdrawiam.
Antypajac show... Pozdrawiam miłych ludzi na tym forum, o ile jeszcze tu są...
Odpowiedz
#10
Pogarda dla kobiet, które nie są piękne... Hmm... W którą stronę ten świat idzie. Ech.

Wiersz warsztatowo dobry, treściowo - najchętniej cenzura oraz 40% ostrzeżenia. -rr-
Odpowiedz
#11
Mam identyczne odczucie jak Duśka.
Moja koleżanka powiedziała ostatnio, że bycie estetycznym, a bycie pięknym to różnica. Estetyczne to są puste lale. A kobieta piękna nie musi być skończonym ideałem - inteligencja też ją zdobi.
"KGB chciało go zabić, pozorując wypadek samochodowy, ale trafił kretyn na kretyna i nawet taśmy nie zniszczyli." - z "notatek naukowych" Mestari

Odpowiedz
#12
Zadziwiające, jak łatwo urazić kobiecy honor ;P Dziewczyny, trochę dystansu proponuję - zdecydowanie podniesie to poziom Waszych wypowiedzi, bo komentarze o cyt. "wieszaniu za jaja" są, wybaczcie, niezbyt imponujące.

Ja ten wiersz np. odczytałem dokładnie przeciwnie niż Wy, bo jako kpinę z przedstawionego sposobu myślenia. Bardzo mi się podoba w związku z tym ironiczna pierwsza strofa - bardzo prosto i dosłownie (co lubię), ale sprawia, że się uśmiecham. Druga połowa wiersza utrzymana w podobnym stylu, więc powtarzać nie będę. Troche mi to przypomina starego, zblazowanego męża z 30-letnim stażem ukazanego podobnie jak w skeczach kabaretowych. Jak twórczość mike'a do mnie nie trafia zwykle, tak ten wiersz uważam za naprawdę dobry - trzeba go tylko potraktować z przymrużeniem oka... Wink
Odpowiedz
#13
Drogie panie proszę o powstrzymanie się przed różnego typu akcjami słownymi pod adresem autora. Jeden warn już poleciał, następne też mogą. Proszę brać przykład z Nebraski, który potrafił skleić rzeczowy komentarz bez obrażania kogokolwiek.

Pozdrawam
Jeżeli myślisz, że Twój tekst jest dobry, napisz do mnie.
Wszystko da się naprawić.

Odpowiedz
#14
(22-05-2011, 10:17)Nebraska napisał(a): Zadziwiające, jak łatwo urazić kobiecy honor ;P Dziewczyny, trochę dystansu proponuję - zdecydowanie podniesie to poziom Waszych wypowiedzi, bo komentarze o cyt. "wieszaniu za jaja" są, wybaczcie, niezbyt imponujące.

Ja ten wiersz np. odczytałem dokładnie przeciwnie niż Wy, bo jako kpinę z przedstawionego sposobu myślenia. Bardzo mi się podoba w związku z tym ironiczna pierwsza strofa - bardzo prosto i dosłownie (co lubię), ale sprawia, że się uśmiecham. Druga połowa wiersza utrzymana w podobnym stylu, więc powtarzać nie będę. Troche mi to przypomina starego, zblazowanego męża z 30-letnim stażem ukazanego podobnie jak w skeczach kabaretowych. Jak twórczość mike'a do mnie nie trafia zwykle, tak ten wiersz uważam za naprawdę dobry - trzeba go tylko potraktować z przymrużeniem oka... Wink

Wypraszam sobie, nie jestem kobietą. Jakby pan szanowny raczył rozróżniać płeć piękną od brzydkiej... No chyba, że tu też u jaśnie pana, wszystko odwrotnie jest Smile
Antypajac show... Pozdrawiam miłych ludzi na tym forum, o ile jeszcze tu są...
Odpowiedz
#15
Dobrze, więc powiem tak. Nie podoba mi się ów wiersz, nie widzę w nim ironii, aczkolwiek prawdopodobnie jest to spowodowane bliską stycznością z autorem (to nie jest obraza!)

Ale! Jest jeden plus tego, że tu wpadłam. Mike, natchnąłeś mnie na wiersz.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości