Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BRZYDKIE KOBIETY
#16
Liczyłem na taki odbiór, jaki miał Nebraska, z dystansem i przymrużeniem oka.
Ale widzę, że trzeba wyłożyć kawę na ławę.
Otóż:
Żeby było jasne, nie jest to MÓJ OSOBISTY POGLĄD, a jedynie ukazanie pewnego problemu, pewnego podejścia pewnej grupy mężczyzn, którzy "zakochują się oczami", nie zaś sercem.
To tyle.
Myślę, że wyraziłem się jasno.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#17
Cytat:Wypraszam sobie, nie jestem kobietą. Jakby pan szanowny raczył rozróżniać płeć piękną od brzydkiej... No chyba, że tu też u jaśnie pana, wszystko odwrotnie jest Smile

W którym miejscu się do Ciebie zwrócilem lub zasugerowałem, że jesteś kobietą? Wydawało mi się, że wyrażenie:

(22-05-2011, 10:17)Nebraska napisał(a): Dziewczyny, trochę dystansu proponuję

wystarczająco dokładnie określa adresatów mojej wypowiedzi, ale jak widać - myliłem się Smile

Jak widać na załączonym obrazku, dzieło mike'a budzi emocje, a to ponoć najważniejsze w przypadku dzieł sztuki... Jednak proponowałbym zaprzestanie ataków, bo się tu robi drugi krzyż. A i słówko do alfaona - mogłeś sobie darować tych szanownych i jaśnie panów, bo swoją wymowę to jednak ma i przez to zdecydowanie zniżyłeś swój poziom. Nie wiem czy warto to robić z powodu wiersza na forum internetowym.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#18
I na tym panowie kończymy offtop.

Tekst jest wręcz dosłowny. "Nie ma za co kochać" sugerowałabym w jednym wersie, lepiej w ten sposób się czyta.
No i nie jest przegadany. Można? Można.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#19
Tym razem się z Tobą zgodzę - w jednym wersie lepiej wygląda.
Odpowiedz
#20
Hm. Co do wiersza. Jak najbardziej. Nie przegadany. Wiadomo o co biega i nie trzeba rok zastanawiać się "Co autor miał na myśli". Ja widać z powyższych, żywych reakcji, zmusza do zatrzymania się nad nim i zareagowania w jakiś sposób. Wszak wiersz ma wywoływać żywe reakcje. Prawda?

Co zaś do rzeczonych "Brzydkich dziewcząt" ... W końcu w jakimś celu wymyślono żeńskie zakony.....
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#21
(22-05-2011, 10:56)Nebraska napisał(a):
Cytat:Wypraszam sobie, nie jestem kobietą. Jakby pan szanowny raczył rozróżniać płeć piękną od brzydkiej... No chyba, że tu też u jaśnie pana, wszystko odwrotnie jest Smile

W którym miejscu się do Ciebie zwrócilem lub zasugerowałem, że jesteś kobietą? Wydawało mi się, że wyrażenie:

(22-05-2011, 10:17)Nebraska napisał(a): Dziewczyny, trochę dystansu proponuję

wystarczająco dokładnie określa adresatów mojej wypowiedzi, ale jak widać - myliłem się Smile

Jak widać na załączonym obrazku, dzieło mike'a budzi emocje, a to ponoć najważniejsze w przypadku dzieł sztuki... Jednak proponowałbym zaprzestanie ataków, bo się tu robi drugi krzyż. A i słówko do alfaona - mogłeś sobie darować tych szanownych i jaśnie panów, bo swoją wymowę to jednak ma i przez to zdecydowanie zniżyłeś swój poziom. Nie wiem czy warto to robić z powodu wiersza na forum internetowym.

Pozdrawiam

Tak dosłownie poniżony. Mam się taki czuć ponieważ jaśnie pan porównał mnie do kobiety po raz drugi?? i odpowiadając "jaśnie panu" na jego komentarz. Obiecuję, że to pierwszy i ostatni raz. Jak widać ciężko pogodzić się z tym, że facet broni stronę kobiet. Mi też ten wiersz się bardzo nie podoba. Jest obleśny, płytki, głupawy, wyzwala negatywne emocje, nie tylko u płci pięknej. Gratuluję sposobu na popularność. Tylko tak dalej.
Antypajac show... Pozdrawiam miłych ludzi na tym forum, o ile jeszcze tu są...
Odpowiedz
#22
Pomimo starań księżniczki offtop jest ciągnięty. Alfaonie - 20%.

Radzę wrócić do wiersza. Zaprzestając przy tym oceniania innych userów, a także ich wypowiedzi.
Jeżeli myślisz, że Twój tekst jest dobry, napisz do mnie.
Wszystko da się naprawić.

Odpowiedz
#23
Dziękuję za wszystkie komentarzeSmile
I za burzę mózgów wszelakichSmile
Odpowiedz
#24
Ten wiersz i atmosferę jaka wytworzyl skomentować można jednym przyslowiem: "uderz w stół, nożyce się odezwą". Obserwujemy wiec zmasowany atak urazonych cnotek, próbujących leczyć swe kompleksy. Ja na szczęście nie zaliczam się rutynowych postaci, nie jestem przedmiotem tego wiersza w żadnym wypadku wiec skomentuje go bez zbędnej spiny i obiektywnie. Warstwa literacka na poziomie, budzi do refleksji, jest krótki i na temat. I mówi prawdę, wiem to z autopsji.
Odpowiedz
#25
Bardzo odważne ujęcie dosyć powszechnego zjawiska społeczno-socjologicznego. Wszystkim, co mogę zrobić, to podpisac się pod interpretacją Nebraski i samego autora. Brawo!
Odpowiedz
#26
(23-05-2011, 00:57)Monica napisał(a): Ten wiersz i atmosferę jaka wytworzyl skomentować można jednym przyslowiem: "uderz w stół, nożyce się odezwą". Obserwujemy wiec zmasowany atak urazonych cnotek, próbujących leczyć swe kompleksy. Ja na szczęście nie zaliczam się rutynowych postaci, nie jestem przedmiotem tego wiersza w żadnym wypadku wiec skomentuje go bez zbędnej spiny i obiektywnie. Warstwa literacka na poziomie, budzi do refleksji, jest krótki i na temat. I mówi prawdę, wiem to z autopsji.

ehehehehehehehe Big Grin Kobieta bez kompleksów? Czyli co? Dmuchana lala?
chciałam tylko dodać, że widzę, że koło wzajemnej adoracji się poszerza.
Mike, Twój wiersz jest tylko nędzną prowokacją. Smile


20% za dalej ciągnięty offtop//InFlames
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#27
Dziękuję wszystkim paniom za komentySmile
Odpowiedz
#28
(23-05-2011, 13:19)FantaSmaGoria napisał(a): Mike, Twój wiersz jest tylko nędzną prowokacją. Smile

Nie nędzną, tylko niezłą. Wglądem w to, jak typowi "męscy" faceci (machos) widzą kobietę. Mike jak zwykle żeruje na stereotypach kultury masowej, której spora część oparta jest na gloryfikacji i adoracji (tu widać powiązania etymologiczne słów kultura i kult) ideału Supermana --- połączenia macho i nietzcheańskiego nadczłowieka.

Co taka piękna klasycznie Korona stworzenia Dodgy ma do powiedzenia płci słabszej?... No właśnie może prezentować wyniosłość podmiotu wiersza Mike'a.

"Τοῖς ἐγρηγορόσιν ἕνα καὶ κοινὸν κόσμον εἶναι, τῶν δὲ κοιμωμένων ἕκαστον εἰς ἴδιον ἀποστρέφεσθαι."
Ηράκλειτος --- Αποσπάσματα, fragmentum B 89
Odpowiedz
#29
Lordzie,'

Dzięki wielkie za tak niebywale oryginalny komentSmile

Odpowiedz
#30
(23-05-2011, 13:19)FantaSmaGoria napisał(a):
(23-05-2011, 00:57)Monica napisał(a): Ten wiersz i atmosferę jaka wytworzyl skomentować można jednym przyslowiem: "uderz w stół, nożyce się odezwą". Obserwujemy wiec zmasowany atak urazonych cnotek, próbujących leczyć swe kompleksy. Ja na szczęście nie zaliczam się rutynowych postaci, nie jestem przedmiotem tego wiersza w żadnym wypadku wiec skomentuje go bez zbędnej spiny i obiektywnie. Warstwa literacka na poziomie, budzi do refleksji, jest krótki i na temat. I mówi prawdę, wiem to z autopsji.

ehehehehehehehe Big Grin Kobieta bez kompleksów? Czyli co? Dmuchana lala?
chciałam tylko dodać, że widzę, że koło wzajemnej adoracji się poszerza.
Mike, Twój wiersz jest tylko nędzną prowokacją. Smile


20% za dalej ciągnięty offtop//InFlames

Jak widać "koło kolesi", czyli - zwyczajna ulica, przed monopolowym, czy kolesie u władzy forumowej.
Procenty dostają tylko osoby, którym ten wiersz się nie podoba.
Siła w kupie. Kupy nikt nie ruszy. Kolesie na tym forum mają się dobrze buhahahaha... Pozdrawiam.

Bardzo proszę o zahamowanie offtopu. W przeciwnym razie nałożę kolejne procenty, o których Pan mówi i w których siłę Pan nie wierzy. Pozdrawiam. Danek
Antypajac show... Pozdrawiam miłych ludzi na tym forum, o ile jeszcze tu są...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości