Ankieta
#31
Lepiej wrzućcie ten system na miesiąc lub dwa a potem się zadecyduje czy to zostawić czy wywalić. Bo jak tak patrzę to mało kto wie jak miałoby to funkcjonować.
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#32
Administracja wie, ale nie zdradzi szczegółów, do momentu wprowadzenia.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#33
Jeszcze raz powtórzę: ten projekt jest do bani.
Kupa ludzi się do portalu i pójdzie do konkurencji.
Żadnego kupowania.
Jakaś inna forma wynagradzania/karania użytkowników powinna być zapodana.
Ci aktywni zyskują, pasywni mają w plecy.
Odpowiedz
#34
Toć było już powiedziane, że nie będzie żadnego KUPOWANIA punktów ZA PIENIĄDZE. Proszę czytać ze zrozumieniem...
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#35
Wyrzucanie nieaktywnych kont, po jakimś czasie ok. Wyrzucanie czytelników - ludzi którzy się logują ale zostają z boku, bo lubią coś poczytać ale nie lubią pisać czy gadać - to byłby absurd. Nie każdy musi tworzyć, nie każdy musi komentować. Każdy ma prawo czytać i niech czyta, bo o propagowanie literatury przecież nam się rozchodzi, czyż nie?
"Mówię sam do siebie, ale ponieważ cenię sobie swoją opinię, nadałem sobie tytuł doktora." Erich Segal
Odpowiedz
#36
Właśnie to miałem na myśli - te setki kont "duchów", które tu tkwią, a tak faktycznie ich nie ma.
Odpowiedz
#37
To samo się dzieje na wszystkich większych forach, dlaczego?

Indeksacja wyszukiwarek w stylu Google. Im więcej użytkowników, tym wyższa ranga strony i jest wcześniej brana pod uwagę w wynikach wyszukiwania niż konkurencja o nawet takich samych tagach, a jednak gorszej randze. Po wyrzuceniu wszystkich kont duchów ranga spadłaby i okazałoby się że startujące dopiero forum, ale z większą liczbą kont byłoby przychylniej wyszukiwane przez skrypt niż Ink.

Niestety to jest najczęstszy powód trzymania duchów na wszelkich większych forach.

Nie wspomnę już o tym, że wiele kont duchów to userzy z liczbą do 10 postów. Po wyrzuceniu takowych, posty by zostały niepodpisane, mam nadzieję, że zdawacie sobie sprawę, jak paskudnie takie coś wygląda? A konta-duchy niegdyś aktywnych użytkowników? Ilość postów i wątków (gdyby przyszło do głowy usuwanie tych niepodpisanych), ma przy indeksacji jeszcze większe znaczenie.
Odpowiedz
#38
Mówiąc krótko - estetyczne aspekty idą na bok, gdy chodzi po prostu o reklamę i dobro Inka Wink O usuwaniu kont duchów mówi się już w gronie Administracji od dawna, ale podjęta została decyzja, że takowej czystki na pewno nie będzie w najbliższym czasie. Nie możemy sobie pozwolić na to, o czym wyżej napisał Zet.
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#39
wypełniłam Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości