Żeglarstwo
#16
Smile Nigdy bym nie przypuszczał, że to możliwe. To z miesiąc taka wycieczka musiała trwać. Fajna inicjatywa tak w ogóle Wink
To w ogóle rzeki były na tyle głębokie, że omegi płynęły? Czy może całą drogę szliście po prostu? Smile
Odpowiedz
#17
Odkurzyłam wątek, żeby zapuścić wici.

Co myślicie o konkursie literackim - Opowieści z kubryku?

tematyka marynistyczna, żeglarska, piracka? Żeby łopotały żagle i huśtało na falach?
Przygoda, miłość, kryminał, groza, smukłe klipry, Jolly Roger, Latający Holender...
Oceany tematów.



Dla poetów - może szanta? poemat?

Dla plastyków - obraz?

Każda forma - komiks, powieść, opowiadanie - byle na morze wyobraźnią!

_________________________________

Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz
#18
jestem na tak! Smile
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#19
Cytat:Moja ulubiona to 'Piosenka dla dziewczyny" EKT http://www.youtube.com/watch?v=DMrhscGybDo
Piękna...
A co do konkursu: to niezwykle ambitne wyzwanie.
Odpowiedz
#20
Co do konkursu - jesteśmy obecnie na etapie przygotowań. Więcej szczegółów wkrótce Smile
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#21
Tak jest - konkurs marynistyczny się przygotowuje do wypłynięcia.
Pilnować informacji - w każdej chwili padnie komenda...
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz
#22
Żaglowiec ociera się bardzo blisko o strefę ciszy wszechświata, która uwalnia ludzi od powszednich trosk i kłopotów, jak gdyby widnokrąg, co ich otacza, był magicznym pierścieniem rzuconym na morze.
Joseph Conrad

Piękne, panie... piękne
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości