Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie pożądaj (bezsilność 3)
#6
Marcin, dziękuję że byłeś
"lepszy duży niedosyt niż choćby odrobina przesytu"

Wiewióra, dziekuję, bardzo mi miłoSmile

Chmurnoryjny, dla Ciebie największe podziękowania, bo po pierwsze
pomimo złej, smutnej wiadomości napisałeś tak obszerny komentarz jakże ważny dla mnie, więc bardzo bardzo dziękuję.
Miałam wątpliwości co do połączenia utworów w jeden wątek, bo tak naprawdę jak napisałeś, można czytać zupełnie autonomicznie, a zważywszy na to że to nie są bardzo stare wiersze i ciągle coś dopisuję nie do końca pasowało mi ich łączenie w całość, bo nie wiadomo kiedy będzie koniecWink choć obiecałam sobie poprzestać na części czwartej, (żeby nie zanudzać) to jednak ostatni wers cz 4 znów może budzić niedosytWink podoba mi się pomysł samego podlinkowania cyklu żeby nie trzeba było szukać jakby ktoś chciał przecztać w całości. Dzięki raz jeszcze za bardzo rzeczowy komentarz i za żarty "niezbyt wysokiego lotu"Tongue serdecznie pozdrawiam.
Lubię takie stawianie sprawy. I jeszcze bardzo się ciesze że jako "cytat kandydat" wyłoniłeś właśnie ten fragment. Jestem contenta.

I wreszcie moja ulubiona czytelniczkaWink
Mirando dzięki za zaangażowanie w każdą część Bezsilności i bardzo rozsądne rozważania. Tobie się podoba jak składam frazy, mi się podoba Twój odbiór i obiektywność, mam nadzieję.
Znam Cię i wiem że nie owijasz w bawełnę tym niemniej cieszy mnie Twoja ocena, choć skoro ukrywam przesłanie znane tylko mi, to ja nie wiem czy to dobrze, fajnie że chociaż dostrzegłaś wieloznaczności i odwołaniaBig Grin

"Oj, Iwonn... Bluźnierczyni"

E tam zdaje Ci sięWink po prostu wierząca inaczejSmile żarcikTongue
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Nie pożądaj (bezsilność 3) - przez tetu - 18-02-2018, 17:16
RE: Nie pożądaj (bezsilność 3) - przez Wiewióra - 18-02-2018, 18:43
RE: Nie pożądaj (bezsilność 3) - przez tetu - 19-02-2018, 00:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości